Žitomirskaâ régió
Online fordítás

Internetes reklám UBU
Az oldal statisztika
Az utolsó látogatók 24 óra


Televízió egyre további. Nagyon gyakran a modell, hogy a munka a különböző elvek, Szinte lehetetlen megkülönböztetni egymástól a megjelenés vagy a képernyő méret. Még a verseny technológiák belül azonos márkájú általánossá vált..

Асортимент інтернет-магазинів вражає уяву достатком плоских панелей, «пузатих» кінескопних пристроїв і невеликих коробочок-проекторів, які на телевізори начебто зовсім не схожі. Тим не менш, у наш час стрімкого технічного прогресу вони бувають і такими. ТБ сьогодніце будь-який виріб з «електронної» начинкою, що дозволяє дивитися фільми та телепередачі.

Аналогові та цифрові телевізори

Аналогові телевізори

Тобто нецифрові телевізоридо цих пір найпоширеніший вид. До нього можна віднести і старий кінескопний «Рекорд», і малоекранний бюджетний LCD «для кухні». Такі телевізори випускаються і успішно продаються дотепер.

У аналоговому телевізорі сигнал перетворюється на картинку «як є» — без точного розподілу кожного пікселя по екрану, без точної кольори для кожного пікселя і т.д. Якість прийнятого зображення сильно залежить від потужності сигналу та наявності відсутності перешкод. Основна перевага аналогових телевізорівїх дешевизна. При бажанні можна купити модель за ціну в межах сотні доларів.

Варто мати на увазі, що велика частина телеканалів в межах Східної, так і Західної Європи до цих пір здійснює мовлення в аналогових форматахверсіях PAL, SECAM і т. д. Аналогові формати відрізняються один від одного числом рядків у кадрі, систем кольоровості і т. д. У Росії та Східній Європі зазвичай використовують SECAM, інодіPAL. Більшість сучасних аналогових телевізорів мультисистемны і підтримують більшість існуючих форматів.

Цифрові телевізори

Вважається, що якість зображення в цифрових телевізорах дуже висока. Зазвичай так воно і є. Сигнал передається у вигляді цифрового коду (умовноу вигляді 0 és 1), тому чіткість «ClipArt-elemek felvétele» не залежить від потужності сигналу. Дані про кожному пікселі передаються або цілком, без перешкод, або не передаються взагалі. Інше залежить від особливостей конкретної технології, що використовується і властивостей цифрового формату. Формат досить багатоDTS, EDTV, HDTV і інші.

Оскільки прихід у наші краї високих технологій в свій час дещо затримався, більшість цифрових форматів так і не встигли знайти застосування. Вони можуть використовуватися окремими супутниковими або кабельними телеканалами, однак сьогодні весь світ вже готується до приходу HDTVцифрового телебачення високої чіткості зображення. Формат включає кілька підтримуваних дозволів. Варто заздалегідь уточнити, чи відповідають можливості телевізора потребам покупця. Чим більшу роздільну здатність HDTV підтримує телевізор, то краще він сумісний з різними цифровими сигналамисупутникових та кабельних каналів, DVD, новітніх ігрових приставок, нарешті. На сьогоднішній день максимальна роздільна здатність HDTV — 1080p. Інші діючі дозволу — 720p і 1080i.

Формат екрана телевізора

Іноді він вказується як «співвідношення сторін» екрана. Багато хто, ймовірно, помічали, що співвідношення сторін екрану в кінотеатрі відрізняється від аналогічних показників звичайного телевізора. Нічого дивного. У аналогових і бюджетні моделі телевізорів найчастіше використовується формат 4:3 — 4хширина, 3хвисота. Формат — 16:9 з часів Едісона використовується в кінотеатрах, звідки він перекочував у широкоформатні телевізоризазвичай дорогі аналогові або цифрові.

Зображення 16:9 не відповідає малоформатне екрану і навпаки. За необхідності і в залежності від технології воно або «обрізається» по краях, або компенсується темними «рамками» зверху і знизу або з боків екрану, vagy «розтягується» за допомогою спеціальних алгоритмів. У таких випадках зображення зазвичай не відповідає спочатку задуманого режисером. Így, для промотра якісного широкоформатного відео найкраще підходить екран 16:9. Тим не менше, маленькі телевізори цілком підходять для невеликих приміщень і, завдяки невисокій ціні, користуються успіхом у невибагливих глядачів.

Типи телевізорів

A lényeg — вибрати відповідну технологію. Кожна з них має свої переваги і недоліки:

Кінескопні телевізори

Звичайні кінескопні телевізори, переважнобюджетної цінової категорії. Більшість моделей випускається з аналоговими тюнерами, és, összhangban a, не може приймати цифровий сигнал без додаткових конверторів. Якість прийому і зображення у аналогових телевізорів значно відрізняється від моделі до моделі, перша ознака тутціна. В залежності від цінової категорії випускаються не тільки телевізори з «дутими» кінескопами, але також і з плоскими, і навіть суперплоский екранами, «картинка» на яких практично не викривлюється. Яскравість і контрастність Кінескопного телевізору цілком прийнятні.

LCD (ЖК)

Плоскопанельний тип телевізорів. Принцип роботисвітло від спеціальної потужної лампи проходить через рідкокристалічну матрицю, яка формує власне зображення. Під впливом електричних розрядів матриця з високою частотою змінює ступінь прозорості окремо для кожного кристала-пікселя. Колір додається спеціальними фільтрами. Випускаються як аналогові, так і цифрові LCD-телевізори, у т. h. з підтримкою HDTV.

Головне достоїнство LCDмала товщина панелі. Розмір екрану може бути 50+ djujmіv (több 120 Lásd:), при цьому панель настільки тонка, що її можна розмістити на стіні, використовувати замість монітора і т.д. Середній ресурс таких телевізорів — több 30 év.

«Плазма»

Відмінні особливості плазмових телевізорівце не тільки плоский екран і плоска тонка панель, яку можна повісити на стіну, а й досить екзотична технологія. Навіть сама назва «плазма» — щось прогресивне, з майбутнього.

Екран такого телевізора складається з мільйонів бульбашок-пікселів, заповнених інертними газами. Під впливом електричних розрядів бульбашки світяться. Процесор з величезною частотою роздає «завдання» для кажого пікселя, és, таким чином створюється «картинка».

Плазмові телевізори звичайно випускаються в «цифровому» варіанті. Технологія надійшла в масове виробництво порівняно недавно і витрачати час на розробку морально застарілого аналогового телевізора ціною в кілька тисяч доларів не має сенсу.

Головні недоліки плазмових панелейне завжди якісне відображення чорного кольору і «вигорання» екрану при тривалому перегляді статичного зображення (például «робочого столу» при роботі з комп’ютером). Хоча плазму зазвичай можна використовувати замість монітора ПК, це не завжди доцільно. Тим не менш, в останніх моделях «вигорання» практично усунуто.

Екрани у «плазми» досить великів даний час 42 дюймавже норма. Azonban, такі розміри повністю відповідають досить високими цінами на плазмові телевізори.

Проекційні телевізори

Найчисленніший підвид. Termékek, що в цьому сегменті телевізори можна умовно розділити на два типителевізори з зворотною проекцією і телевізори з фронтальним проекцією.

Телевізор із зворотною проекцією зовні схожий на свого «кінескопа» побратимавеликий бокс з екраном. Ззаду всерединіпроектор, що транслює через систему лінз зображення на просветний екран;

Телевізор з фронтальної проекцієювласне, не цілком телевізор. Він складається зі світлого відображення екрану, що розміщується на стіні і окремого проектора, amely, залежно від типу, може бути розміщений де завгоднопід стелею, на протилежній стіні за спиною глядача, на підставці перед екраном.

Загальний недолік телевізорів із зворотною та фронтальній проекцієюневисокі яскравість і контрастність зображення. Особливо це помітно в освітлених денним світлом приміщеннях. ráadásul, телевізори з зворотною проекцією досить громіздкі. Однак, багато хто компенсує особливість їх технологіїпроекційні телевізорирекордсмени за розмірами екрану, в деяких випадках — a 100 + djujmіv (250 + Lásd:). Це вже можна порівняти з цим кінотеатром. A több, що ціна на інші види телевізорів з порівнянними розмірами екранів зазвичай значно вище.

У проекційних телевізорах використовуються такі технології:

ЕЛТв основі проектораодин або три міні-кінескопа. Міні-зображення через систему лінз проектується на екран. Через малий ресурсу дорогих кінескопів і складності самостійної підстроювання зображення такі телевізори поступово зникають з продажу.

LCDвельми перспективна і заслуговує довіри технологія. Принцип діїсвітло через один або три прозорих РК-мінідісплея і систему лінз проектується на екран. Телевізори досить дорогі, однак якість зображення забезпечується висока, при цьому, як правило передбачена підтримка цифрового відео. LCD-проекториреальний конкурент технології DLP.

DLP. Досить екзотичний тип телевізорів. Світло від спеціальної лампи відображається (проектується) на екран за допомогою мільйонів мікродзеркал, кожне з яких кориться власним сигналу. У залежності від ціни використовуються одночіпова або трьохчіпової (окремо для кожного кольору) матриця.

LCoS. Дуже якісна технологія. Щось середнє між LCD та DLP. Світло від лампи падає на дзеркальну поверхню через ЖК-матрицю, таким чином на екран відбивається вже готове зображення. У нових моделях використовуються також трьохчіпової технологіїокремо для червоного, зеленого і синього кольорів. На відміну від, például, LCD-проекціонок, в LCoS-телевізорах практично не видно «сітка» a képernyőn — чорні міжпіксельна проміжки.
Зазвичай всі проекційні телевізори сумісні з цифровими, a t. h. HDTV типами сигналів. Незважаючи на деякі недоліки, вони цілком окупають свою ціну.


Internetes reklám UBU

Internetes reklám UBU
Honlap 10 a 10 a 78 értékelések. 32 felhasználói vélemények.