This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Žitomirskaâ régió
Online fordítás

Internetes reklám UBU
Az oldal statisztika
Az utolsó látogatók 24 óra


На чергове засідання колегії райдержадміністрації запрошувалися начальники управлінь і відділів РДА, голови місцевих рад, gazdasági szervezetek vezetői, szervezetek, установ району.
Першим розглядалося питання про хід виконання в районі Програми реалізації державної політики у сфері боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів в 2003-2010 év. З інформацією виступив заступник начальника райвідділу УМВС Козійчук В. P., який повідомив, що за 9 місяців нинішнього року виявлено 24 злочини, пов’язані з незаконним обігом наркотиків, за незаконний збут їх порушено 5 büntető ügyekben, 15 — за незаконне збереження наркосировини, 4 кримінальні справи порушенно за посів маку і конопель. Це соціальне зло не під силу подолати одним правоохоронним органампотрібен комплексний і системний підхід, тісна співпраця із відділами і службами райдержадміністрації, місцевими радами, освітніми закладами, батьками, громадськістю. Про це говорили у своїх виступах прокурор району Ю. O.. Козлов, начальник АЦСССДМ Т. A. Юрченко.
Далі присутні заслухали інформацію першого заступника голови райдержадміністрації О. És. Борисова про стан підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціально-культурної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2010-2011 év. Основну частину підготовчих заходів державні установи, підприємства виробничої та комунальної сфери виконали, що дозволило розпочати опалювальний сезон у встановлений термін.
Про ряд важливихпостійних і сезонних проблем, говорили і виступаючіначальники Андрушівської дільниці Бердичівського УЕГГ В. És. Bojko, Житомирської філії “Андрушівський райавтодор” С. C. Пархомчук, головний державний снітарний лікар району В. És. Хом’як.
Про те, як виконується Програма “Питна вода району на 2006-2020 роки” інформував присутніх начальник відділу архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Ю. M. Струць.
Зусилля відповідних служб спрямовані на охорону і поліпшення водних джерел, на розширення водогінної мережі, зокрема в Андрушівці. Тут ці роботи проводяться за кошти місцевого бюджету, а в Червоному та Гальчинізавдяки участі місцевих громад у проекті ЄС ПРООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду”.
Контроль за охороною і поліпшенням стану джерел здійснює Андрушівська експлуатаційна дільниця Бердичівського управління осушуваних систем. Якість питної води постійно контролює районна санітарно-епідеміологічна станція, однак ще не всі громадські криниці взято на облік, треба проводити постійний моніторинг питної води, продовжити складання паспортів безпечних джерел водопостачання та створення їх каталогу.
В обговоренні всіх питань виступив голова райдержадміністрації Б. A. Mazur.
По кожному із заслуханих питань були прийняті відповідні рішення.


Internetes reklám UBU

Internetes reklám UBU
Honlap 8 a 10 a 89 értékelések. 35 felhasználói vélemények.