This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирская область
Online Translate

Интернет реклама УБС
Статистика сайта
Відвідувачі за останні 24 години


Зимова акція добра з турботою про юних підшефних АндрушівщиниЗ плином часу залишаються незмінними істинні людські цінності – доброта, чуйність та милосердя. Сьогодні кожен з нас може стати добрим янголом, чуйним приятелем, який дарує радість, умілим творцем щастя та світлих посмішок на дитячих обличчях. Ось і цього року, напередодні та під час зимових свят працівники «КАМІА ПЛЮС» додали яскравого казкового настрою юним мешканцям Андрушівського району — вихованцям шкіл та дитсадочків.
Дорослі добре знають та розуміють як малеча полюбляє канікули та святкування. Тож, щоб радощів у дітей було побільше, благодійники «КАМІА ПЛЮС» з вітаннями нагодилися 27 грудня 2016 р. – напередодні Нового року, 6 січня 2017 р. — напередодні Різдва Христового та 16 січня 2017 р. – перед Водохрещем. Благочинна делегація завітала з привітаннями та розмаїттям солодощів, наборами смачних цукерок до підшефних навчальних закладів — Міньковецького дитячого садочку «Чебурашка», Павелківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Зарубинецького дитячого садочку «Пізнайко», Лісівського дошкільного навчального закладу «Колобок», Зарубинецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Городківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Андрушівського району. Загалом понад 400 подарунків, яскраві набори зі смачними солодощами подарували своїм підшефним «добрі янголи». Вихованці кожного дитячого навчального закладу зустрічали та дякували за подарунки творчими номерами та віршами, які виконували для своїх шефів у святково вбраних актових залах біля ялинок. В ці дні чудова атмосфера зимових свят огорнула кожну дитину, кожну школу та дитсадочок.
Вже за доброю традицією святкові привітання та новорічні набори солодощів доброчинна делегація Мисливського господарства «КАМІА ПЛЮС» передала настоятелю Свято-Покровського храму села Гальчин, Благочинному Андрушівського округу, архімандриту Макарію Гавриліву — для учнів очолюваної ним недільної школи. Завітали з подарунками для вихованців недільної школи, також, і до настоятеля Свято-Різдва-Богородиці храму міста Андрушівки, Митрофорного протоієрея Миколая Климчука. На знак подяки, отець Миколай вручив лист від прихожан церкви зі словами вдячності за багаторічну підтримку місцевого храму, численні добрі справи, які господарство «КАМІА ПЛЮС» здійснює на Житомирщині впродовж багатьох років. Активна соціальна позиція, корпоративна соціальна відповідальність завжди були і є пріоритетом діяльності підприємства «КАМІА ПЛЮС».
Як промовив колись відомий український поет та журналіст з Житомирщини, Микола Сингаївський: «Лише на добро земля обізветься добром!». Саме добрі вчинки, благочинність та людська чуйність — є добрим прикладом для дорослих людей та зразком для зростаючого покоління, аби у майбутньому саме такі позитивні гуманістичні якості виявляли наші діти до оточуючих, один до одного, адже добро однієї людини множить загальне добро у світі, робить щасливими багатьох людей!
Зимова акція добра з турботою про юних підшефних АндрушівщиниЗимова акція добра з турботою про юних підшефних АндрушівщиниЗимова акція добра з турботою про юних підшефних АндрушівщиниЗимова акція добра з турботою про юних підшефних АндрушівщиниЗимова акція добра з турботою про юних підшефних АндрушівщиниЗимова акція добра з турботою про юних підшефних АндрушівщиниЗимова акція добра з турботою про юних підшефних Андрушівщини


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС
website 9 из 10 на основе 52 оценок. 27 пользовательских отзывов.

Warning: Parameter 1 to transposh_plugin::process_page() expected to be a reference, value given in /profiles/a/an/and/andysan/andrushevka.pp.ua/wp-includes/functions.php on line 4344