This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Žitomirskaâ régió
Online fordítás

Internetes reklám UBU
Az oldal statisztika
Az utolsó látogatók 24 óra


Зустріч з обдарованою молоддю АндрушівщиниMa a kerületi Tanács kerületi állami adminisztráció vezetőinek és elnöke a kerületi Tanács regionális pályázat nyertesei, versenyek, versenyek, a mentorok és a szülők.
A barátságos fordult vezetője a rayon, államigazgatásban, m.. Dudar, A kerületi Tanács elnöke.. Kostik, o.. начальника відділу освіти А.В. Ніколайчук. Вони подякували дітям за щоденну працю, наполегливість в оволодінні основами наук.
Відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації № 142 від 21.05.2015р. „ Про відзначення учнів-переможців обласних олімпіад, загальнодержавних конкурсів” з метою підтримки інтелектуального і творчого потенціалу учнівської молоді, створення умов для реалізації її здібностей було нагороджено грамотою районної державної адміністрації за гідне представлення нашого району на обласних та загальнодержавних учнівських конкурсах, versenyek, олімпіадах:
Панченко Анастасію, ученицю 10 класу Андрушівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, призера обласних олімпіад з астрономії (диплом ІІ ступеня), української мови та літератури (диплом ІІ ступеня), фізики (III. oklevél), a német nyelv (III. oklevél), Helyezettje a verseny – védelme hallgatói kutatómunka diákok-tagok, a kis Akadémia a tudományok-oklevél II szakasz "Linguistics" regionális szakaszának;
Dmitrij Zatilûka, a tanuló 11 osztály Andrušìvskoï Gimnázium, Regionális Diákolimpia-díjas (Diploma és az érettségi), Csillagászat (диплом ІІ ступеня).
Tatyana Gorkyn, ученицю 11 osztály Andrušìvskoï Gimnázium, regionális ökológiai díjas (диплом ІІ ступеня), Kémia (III. oklevél ).
Kicsit én Vitali, a tanuló 10 osztály Brovkìvskoï Gimnázium I-III-fok, Regionális olimpián a történelem-díjas (Diploma és az érettségi).
Vìnnìčuka Denis, a tanuló 10 osztály Andrušìvskoï Gimnázium, Regionális olimpián a földrajz-díjas (диплом ІІ ступеня), фізики ( диплом ІІ ступеня), Matematikai ( III. oklevél), Csillagászat ( диплом ІІ ступеня).
Garastovsku Helen, ученицю 11 osztály Andrušìvskoï Gimnázium, A csillagászat regionális Diákolimpia-díjas ( III. oklevél).
Sólyom Nìkìtu, a tanuló 8 osztály Andrušìvskoï Gimnázium, Regionális olimpián a biológia-díjas (III. oklevél).
Szvjatoszlav Povalčuka, a tanuló 8 osztály Andrušìvskoï Gimnázium, Regionális olimpián a kémia-díjas ( Diploma és az érettségi).
Avenue Paul, a tanuló 10 osztály Andrušìvskoï Gimnázium, Az információs technológia regionális olimpia ezüstérmes (III. oklevél).
Makszim Anatolijovics Sevcsuk, a tanuló 10 osztály Andrušìvskoï Gimnázium, a regionális gazdaság díjas ( III. oklevél).
Zatilûka András, a tanuló 7 Andrušìvskoï középiskola, és nem osztály. 1, Regionális Diákolimpia-díjas (III. oklevél).
Koržuka John, a tanuló 8 osztály Brovkìvskoï Gimnázium I-III-fok, Regionális olimpián a történelem-díjas ( III. oklevél).
Andrìjčuka Jenő, a tanuló 8 osztály Galčinskoï Gimnázium I-III-fok, A fizika regionális olimpia ezüstérmes ( III. oklevél).
Polischuk Karinu, ученицю 9 osztály Galčinskoï iskola fok, Regionális olimpián a biológia-díjas ( III. oklevél).
Maruschak Szófia, ученицю 10 osztály Galčinskoï iskola fok, Regionális olimpián a biológia-díjas (диплом ІІ ступеня).
Borimsku Mária, ученицю 11 osztály Červonenskoï iskola fok, regionális ökológiai díjas ( III. oklevél).
Szvetlana Dorošec, ученицю 9 osztály Starokotelnânskoï Gimnázium, Regionális Diákolimpia ukrán nyelv és irodalom-díjas ( III. oklevél).
Šalabaêva Sándor, a tanuló 11 osztály Andrušìvskoï Gimnázium, Diákolimpia regionális munkaügyi tanulmányok-díjas (III. oklevél).
Kravchuk Oksana, ученицю 11 osztály Andrušìvskoï Gimnázium, Diákolimpia regionális munkaügyi tanulmányok-díjas (III. oklevél).
Vehették át a második hely, a verseny regionális szakaszának diák tudományos kutatási munkák diákok-a kis Akadémia tagjainak védelme:
Ma Jani, diák 11 osztály Červonenskoï középiskola-III fokú-oklevél III részben "a kémia és a biológia";
ROGAL Natalia, diák 11 Andrušìvskoï középiskola, és nem osztály. 1 -III fokú megyében az ökológia és az Agrártudományi diploma, az Earth Sciences";
Lobodì Marina, diák 11 osztály Andrušìvskoï gymnasium Diploma III fokú szakasz, "a filozófia és a társadalomtudományok".
Нагороди переможцям вручали голова районної державної адміністрації О.М. Dudar, és a kerületi Tanács elnöke.. Kostik.
З подякою до вчителів-наставників, батьків звернувся Віннічук Денис. Után, hogy a gyerekek virágok bemutatni a tanárok.
Üdvözölve a közönség történelem tanár és a törvény Brovkìvskoï Gimnázium I-III-fok Zakusilo szerelem V van kapcsolva..
А після завершення свята всі присутні сфотографувалися на згадку.


Internetes reklám UBU

Internetes reklám UBU
Honlap 9 a 10 a 73 értékelések. 29 felhasználói vélemények.