Regiunea Žitomirskaâ
Traduce online

Internet publicitate UBU
Statistica site-ului
Vizitatori pentru ultima 24 ore


1. Ви отримуєте на нашому сайті вашу персональну сторінку, доступну для пошукових систем а також ваш прайс-лист доступний як в одній таблиці так і з окремими веб-сторінками, оптимізованими для пошуку в Інтернеті.

2. Навіть якщо у вас немає свого сайту, Інтернет-магазину або блогуви можете використовувати наш сайт як вітрину для ваших товарів або послуг.

3. Ви можете виставляти на продаж навіть ті товари, яких у вас немає в наявності, але ви можете поставляти їх на замовлення в певні терміни. Саме так працює більшість Інтернет-магазинів а також невеликі компанії або приватні підприємці. Це дозволить вам розширити асортимент пропонованих товарів і відкриє нові бізнес-можливості.

4. Для розміщення у нас вашого прайс-листа не потрібно спеціально робити файли в певних форматах (наприклад XML) а досить його подавати в XLS, що є найбільш оптимальним рішенням, що не вимагає задіяти для підготовки прайс-листа певного спеціаліста або навіть програміста.

5. На відміну від більшості аналогічних прайсових агрегаторів товарів/послуг у нас немає оплати за переходи або кліки а значить виключені варіанти «склікування» ваших грошей кункурентами а також самою системою. При цьому зацікавлений покупець бачить всі ваші контакти і може зв’язатися з вами безпосередньо без посередників, навіть не здійснюючи перехід на ваш сайт.

6. На даному етапі роботи нашого сайту наші послуги з розміщення прайс-листів безкоштовні, хоча і обмежені кількістю 500 прайс-рядків товарів/послуг для одного користувача.


Internet publicitate UBU

Internet publicitate UBU
site-ul 8 la 10 pe baza de 63 evaluări. 27 Recenzii utilizator.