This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Regiunea Žitomirskaâ
Traduce online

Internet publicitate UBU
Statistica site-ului
Vizitatori pentru ultima 24 ore


Grupul de pe reţea socială Одноклассники.ру pentru vizitatori şi a rezidenţilor din Andrushivka., Regiunea Jîtomîr. Puteţi posta fotografii, Pagina, Articolul, anunţuri private şi comerciale în ceea ce priveşte c.andrushevka şi districtul Andrušìvskogo, Regiunea Jîtomîr.

Adresa grup Andrushivka http://ok.ru/andrushivka

Соціальна мережа Одноклассники.ru

An de fundatie: 2006
Numărul de utilizatori: 45 мільйонів користувачів
Limba: Rusă

Ru odnoklassniki.ru — соціальна мережа, службовка для пошуку колишніх однокласників та однокурсників, відновлення втрачених зв’язків. Сервіс дозволяє не тільки шукати загублені зв’язки, але спілкуватися з користувачами за допомогою повідомлень і відео чату, вступати в групи за інтересами і створювати власні, знаходячи нових друзів. На особистій сторінці користувач може створювати статуси, фотоальбоми, додавати різні додатки, переглядати список гостей, новини друзів і груп, в яких він складається. În aprilie 2010 року в мережі з’явилися онлайн ігри. Зараз Однокласники пропонують близько 300 ігор різних жанрів: логічні, настільні, аркади, полюбилися всім ферми, різні симулятори, şi, звичайно ж, віртуальні світи, які не дадуть так просто покинути сайт. În aprilie 2011 року з’явилася можливість викладати відео, що зробило сайт більш конкурентоспроможним по відношенню до головного противнику Вконтакте.

Istoria creării

Батько-засновник однієї з найпопулярніших мереж рунетуАльберт Попков, який пропрацював 5 років в Англії в сфері IT. Там він займався розробкою довідкових служб і паралельно брав участь у створенні соціальної мережі Passado.com. De asemenea, починаючи з 2000 Rock, він працював над власним проектом соціального сервісу, подібного популярної тоді в Європі соціальної мережі Classmates, вкладаючи власні кошти. В процесі роботи він прагнув створити унікальний сервіс, який взяв найпопулярніші елементи соціальних мереж, і в той же час орієнтований на потреби користувачів російськомовного інтернету. Закінчивши роботу, Альберт Попков звільнився з фірми і повернувся до Росії, де і запустив свій проект, який спочатку був тільки хобі. Але популярність сайту росла в геометричній прогресії, de 7 місяців він набрав аудиторію в 1.5 мільйона користувачів. Nu este surprinzător, адже проект об’єднав в собі найкраще з найбільш популярних соціальних мереж в Європі. Монетизація Як говорить сам Альберт Попков, спочатку це був аматорський проект, на який він витратив власні кошти, кілька сотень тисяч доларів. Мабуть тому він був досить винахідливий у вигадуванні способів монетизації соціальної мережі. Крім численних рекламних блоків, сайт пропонує користувачам безліч шляхів витратити гроші:

дарувати віртуальні подарунки,
ставити оцінки 5 +,
викладати фото понад ліміт,
використовувати додаткові смайлики в повідомленнях,
включати режим «Невидимка», якщо користувач не хоче, щоб він відображався в розділі гостей,
якщо користувач грає в ігри, він може покращувати свої ігрові можливості за електронні гроші і платні SMS-повідомлення,
видаляти негативні оцінки до своїх фотографій.

Крім усього іншого, восени 2008 року Однокласники ввели платну реєстрацію! Це викликало шквал обурень серед порядком «підсіли» на цю соцмережу користувачів. В результаті багато користувачів оголосили бойкот Однокласникам, звівши активність до мінімуму, і згодом перейшовши на інші, безкоштовні соціальні мережі, Vkontakte, Lumea mea, Facebook та інші. Не дивлячись на те, care, за версією компанії, цей крок був зроблений для боротьби зі спамом, популярність Однокласників і, відповідно, темпи зростання аудиторії різко зменшилися. В результаті в 2009 році раніше лідируюча в Росії соціальна мережа, поступилася першим місцем головному своєму конкуренту Вконтакте. Платна реєстрація була скасована тільки в 2010-му, але ставлення до сервісу у скривджених користувачів залишилося негативним і вони не стали повертатися до цієї мережі.

Чутки

Навколо Однокласників періодично з’являються гарячі факти, які підігрівають інтерес користувачів до сайту. Як годиться, Альберта Попкова спочатку звинуватили в порушенні авторських прав, коли британська компанія i-CD Publishing, на яку він працював до запуску Однокласників, стверджувала, що він використовував ідеї соцмережі Passado, коли створював конкуруючий проект і навмисно неякісно розробляв їх продукт, щоб просувати свій. Цікаво, що компанія згадала про Альберта Попкова тільки тоді, коли мережа набрала обертів і почала давати прибуток, але в результаті відкликала позов з причин, про яких історія замовчує.

Пізніше компанію Альберта Попкова підозрювали в зв’язках з російськими спецслужбами, і стверджувалося, що Однокласникице спочатку проект ФСБ для стеження та збору інформації про користувачів. Не обходилося і без шокуючих фактів, пов’язаних з найпопулярнішою соцмережею. У лютому 2009 року була затримана шахрайка, яка шукала самотніх жінок, схожих на себе, через Однокласників, входила в довіру, дізнавшись про їхні інтереси на сайті, а потім при особистій зустрічі вбивала і продавала від їх імені квартири.

Подібні факти, які найчастіше виявляються лише чутками, Cu toate acestea,, працюють на користь Однокласниківзростає його популярність, частота згадки в різного роду ЗМІ, а значить, збільшується інтерес користувачів до соціальної мережі, створеної спеціально для жителів рунета.


Internet publicitate UBU

Internet publicitate UBU
site-ul 8 la 10 pe baza de 49 evaluări. 22 Recenzii utilizator.