Regiunea Žitomirskaâ
Traduce online

Internet publicitate UBU
Statistica site-ului
Vizitatori pentru ultima 24 ore


Протягом жовтня-листопада 2014 року проходив «Місячник знань дітьми правил безпеки життєдіяльності» в якому взяли участь всі ЗОШ та ДНЗ м. Андрушівки та Андрушівського р-ну. За що хочемо подякувати всім учасникам та ще раз нагати правила пожежної безпеки!
БАТЬКИ – задумайтесь над цим!
De 11 місяців 2014 року в Андрушівському районі виникло 59 incendii,– у вогні загинуло 2 особи та 1 травмований (на щастя діти не постраждали).
Біда найчастіше трапляється там, де батьки залишають без нагляду своїх дітей, забувають про те, що вони можуть, знайти сірники чи запальнички.
Враховуючи вищенаведене, та з метаю проведення цілеспрямованої профілактичної роботи щодо попередження надзвичайних подій та ситуацій за участю дітей ПОПЕРЕДЖАЄМО:
-шановні батьки, не залишайте без нагляду на тривалий час своїх малолітніх дітей;
-такі небезпечні предмети, як сірники та запальнички, зберігайте лише в місцях недоступних для малечі;
-не дозволяйте дітям без вашого контролю запалювати свічки, керосинові лампи;
-забороняйте їм привабливі та водночас небезпечні забави з петардами, саморобними хлопавками та іншими вогненебезпечними предметами. Є ігри набагато цікавіші та змістовніші.
Дотримання правил пожежної безпеки під силу кожному! Зробіть все залежне від вас, щоб зберегти своє майно і життя від вогню!

Андрушівський РС Управління ДСНС України у Житомирській області


Internet publicitate UBU

Internet publicitate UBU
site-ul 7 la 10 pe baza de 73 evaluări. 24 Recenzii utilizator.