Regiunea Žitomirskaâ
Traduce online

Internet publicitate UBU
Statistica site-ului
Vizitatori pentru ultima 24 ore


Andrushivka Park sau Park "Estate Tereshchenko"-Parcul din jurul Palatului-Manor Tereschenko Tereshchenko, monument de artă peisaj grădinărit pe plan local, розташований у місті Андрушівці (centrul administrativ de Regiunea Jîtomîr.); unul dintre locurile preferate de restul locuitorilor şi oaspeţilor oraşului, lui facilitate turistice.

У парку в середмісті Андрушівки розташовані ставки (на них щороку повертаються лебеді), палац Бержинських-Терещенків, декілька монументів другої світової війни радянської доби.

Площа парку — 9,38 HA. Насадження верхнього ярусу — 150–170, а другого — 90–120-річного віку. Дендрологічний склад — дерева місцевих порід, хоча також ростуть рідкісні для цих широт кедр та коркове дерево.

Парк у Андрушівці був закладений у 1-й половині XIX століття тодішніми власниками села Андрушівка панами Бержинськими. У 2-й половині XIX століття, коли місцевий цукрозавод і графський маєток придбали українські цукрозаводчики Терещенки, парк і розташована у ньому садиба були розширені і реконструйовані (în special, Артемієм Терещенком). У Андрушівці дотепер пам’ятають діда Каленика, який ще в часи Терещенків підгодовував лебедів та доглядав за парком.

У теперішній час Андрушівський парк є пам’яткою садово-паркового мистецтва місцевого значення, використовується як місце відпочинку й туристичний об’єкт.


Internet publicitate UBU

Internet publicitate UBU
site-ul 9 la 10 pe baza de 81 evaluări. 39 Recenzii utilizator.