Regiunea Žitomirskaâ
Traduce online

Internet publicitate UBU
Statistica site-ului
Vizitatori pentru ultima 24 ore


Цього року Андрушівський районний центр зайнятості направив на навчання 114 şomeri, причому 99 dintre ei au comandat angajatorii pentru a umple de locuri de muncă specifice.

Dezvoltarea de o noua specialitate la liceul profesional Andrušìvskomu veni şomeri din diferite raioane din regiunea. Deci, у групі кухарів, які зараз проходять навчання, окрім анрушівчан, оволодівають професією безробітні з Чуднівського, Романівського, Брусилівського та Ружинського районів.

Наталія Кравченко, жителька с.Гальчин Андрушівського району перебуває на обліку в центрі зайнятості більше року. Довгий час Наталія Олександрівна працювала прибиральницею службових приміщень у міській школі № 1, але її не залишала мрія стати кухарем. І ось у вересні разом з іншими “колегами з нещастя” розпочала навчання у професійному ліцеї.

Оксана Тищенко, жителька с.Стара Котельня Андрушівського району теж рік була незайнятою. До цього майже два роки пропрацювала дояркою в СТОВ “Старокотельнянське”, прагнула набути професію, але батьки не мали змоги на власні кошти вчити доньку, бо виховують ще двох малолітніх дітей. Отож Оксана вирішила самотужки шукати шлях до професії, і пропозиція спеціаліста з профнавчання йти вчитися на кухаря виявилась якраз вчасною. А після навчання на дівчину чекає й робота – кухарем у кафе «Едем» м.Андрушівки.

Отримають роботу після навчання й 22 оператори котельні, які за направленням Андрушівського центру зайнятості розпочали навчання у Житомирському обласному навчально-курсовому комбінаті. Роботодавці, не чекаючи січня, коли безробітні матимуть свідоцтва про здобуття професії, вже уклали угоди з центром зайнятості про їхнє працевлаштування.

Марія Олексюк
Андрушівський РЦЗ


Internet publicitate UBU

Internet publicitate UBU
site-ul 10 la 10 pe baza de 66 evaluări. 26 Recenzii utilizator.