Regiunea Žitomirskaâ
Traduce online

Internet publicitate UBU
Statistica site-ului
Vizitatori pentru ultima 24 ore


День села Гальчин15 Iulie 2017 , Sarbatoarea satului Galčin, Situat la Andrušìvskomu da. Această comunitate a fost 334 ani de zi al Fundatiei.

Celebrarea a fost invitat de rector Andrušìvskogo judeţ, sviato-Pokrovskiy biserică sat Galčin Arhimandritul macarie (Havryliv), також були запрошені керівники органів місцевого самоврядування, місцева влада жителі і гості села Гальчин. На урочистому акті почесними грамотами і медалями а також особливою відзнакою «Почесний громадянин села Гальчин»були нагороджені жителі села Гальчин які внесли вагомий внесок в розвиток і історію села.

Багато було сказано про історію виникнення цього мальовничого села, про його прекрасні річки і ліси, про те скільки трудів було вложено для того, щоб село дійсно з кожним років процвітало і радувало кожного жителя і гостя своєю красотою.

На урочистому акті благочинний привітав місцеву владу, жителів і гостів з днем народження села, побажав, щоб з кожним роком село процвітало і кількість населення зростала. Також отець Макарій розповів про те, як в давні часи будувалося нове село, як першою будувалася церква, що повинна була знаходитися в центрі села. Arhìm. Макарій побажав всім присутнім Божого благословіння, бо як нічого в цьому світі не може існувати без Бога, так як село починалося з благословіння Божого, так і ми повинні це благословіння прийняти і передати його нашим дітям і внукам, щоб і вони передавали Боже благословіння з покоління в покоління.
День села ГальчинДень села Гальчин
Serviciul de presă al Andrušìvskogo deanery


Internet publicitate UBU

Internet publicitate UBU
site-ul 8 la 10 pe baza de 81 evaluări. 32 Recenzii utilizator.