This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Regiunea Žitomirskaâ
Traduce online

Internet publicitate UBU
Statistica site-ului
Vizitatori pentru ultima 24 ore


25 Aprilie pe baza Mostìvskoï sat Consiliul a desfăşurat un seminar pentru reprezentanţii din şefii de consilii locale. Participanţii la Adunarea, conducere prin sat. Mìnkìvcì, vizitat satul Consiliului, Casa de cultura, відвідали дошкільний навчальний заклад та місцеву школу.
Хлібом-сіллю зустріла Мостівський сільський голова В. În. Рокитенець своїх колег, більшість яких вперше ступила на мостівську землю. Учасники семінару ознайомилися з роботою сільського дитячого садочка, місцевої загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, Feldsher-obstetrică puncte. Гості побачили, як вдалося Валентині Василівні впорядкувати сільський цвинтар та вшанували пам’ять загиблих воїнів-мостівчанам. Роботу семінару відкрив голова районної ради О. În. Melnik. Заступник голови районної ради В. B. Шпаківський інформував учасників зібрання про результати проведення місячника з благоустрою населених пунктів району. Червоненський селищний голова Ю. În. Ящук розповів, яку допомогу по благоустрою населеного пункту надає керівництво ПАТ «Червонський цукровик». Старокотельнянський сільський голова В. M. Бондарчук подякував Олександру Вадимовичу за організацію семінару і відмітив, що саме виїзні семінари, коли бачиш досягнення інших рад, спонукають до дій і дають позитивний заряд. Поділився з колегами, як вдалося відновити вуличне освітлення на території ради. Нехворощанський сільський голова В. M. Гетьман розповів про організацію робіт з озеленення території села. В цьому році при допомозі лісництва та учнів школи висадили дерева і обгородили парк. Чотири чоловіки за направленням центру зайнятості постійно працюють на благоустрої території ради. В період місячника встановлено 350 погонних метрів огорожі на кладовищі, побілено 610 метрів раніше встановленої. На зібранні йшла мова про те, що за підсумками першого етапу обласного конкурсу серед сільських рад на кращий санітарний стан та благоустрій територій кращими визнано Іванківську, Івницьку та Гальчинську сільські ради, які братимуть участь у другому етапі конкурсу. Про порядок утримання кладовищ та інших місць поховання, відповідно до чинного законодавства України, говорив керуючий справами виконавчого апарату районної ради С. Şi. Mikhaylovsky. Активно обговорювали голови рад інформації першого заступника голови районної державної адміністрації О. Şi. Борисова про порядок використання в поточному році субвенції з державного та обласного бюджетів на ремонт та утримання доріг, а також про повноваження органів виконавчої влади щодо регулювання цін і тарифів на окремі види продукції, товарів і послуг. Олег Анатолійович ознайомив голів рад з повноваженнями органів виконавчої влади і місцевого самоврядування щодо підготовки та забезпечення проведення Всеукраїнського перепису населення, а також проінформував про роботу Держфінінспекції в районі у першому кварталі 2012 Rock. Голова районної ради О. În. Мельник у своєму виступі наголосив, що і надалі практикуватимуть проведення виїзних семінарів, подякував Мостівському сільському голові Валентині Василівні Рокитенець за організацію робіт з благоустрою території Мостового, належне утримання закладів соціальної сфери. Гості подякували учасникам художньої самодіяльності с. Мостове за гарний концерт.

Тетяна ЛОМБЕРГ,
capul de organizarea activităţii Consiliului raional


Internet publicitate UBU

Internet publicitate UBU
site-ul 7 la 10 pe baza de 68 evaluări. 26 Recenzii utilizator.