This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Regiunea Žitomirskaâ
Traduce online

Internet publicitate UBU
Statistica site-ului
Vizitatori pentru ultima 24 ore


Puţini oameni ştiu, nu departe de cartierul centru Andrušìvki în Regiunea Jîtomîr este singura în Ucraina este un observator astronomic privat cu numele romantic "Iulie dimineata". Fanii din misterele ştiinţei şi astronomiei şi romantism obişnuite pot vizita aici pentru un tur.

Першу і єдину приватну обсерваторію побудував вчений і астроном Юрій Іващенко разом з однодумцями. Цікаво, що він народився в той день, коли людина вперше полетіла в космос — 12 Aprilie 1961 Rock, що тому його назвали на честь Юрія Гагаріна.

Власне будівництво обсерваторії у Андрушівки почалося 1998 Rock. Для цього використовували цейсівський астрономічний купол діаметром в 8 м і вагою понад 6 тонн, який на той момент лежав без діла в Головній астрономічній обсерваторії НАН України, і у держави не було коштів на його установку.

Хоча було складно доставити і встановити таке дороге устаткування, обсерваторію в Житомирі вдалося відкрити в день 40-річчя першого польоту людини в космос — în 2001 an.

Андрушівська астрономічна обсерваторія «Липневий ранок» офіційно визнана в Україні і в світі і є членом Астрономічної асоціації України.

П’ятеро астрономів-ентузіастів в Андрушівський обсерваторії провели чимало цікавих відкриттів. De exemplu, în 2003 році їм вдалося побачити потік астероїдів, який не був відомий науці до того часу. În timpul 2005-2012 років обсерваторія «Липневий ранок», або як її знають у світі «July morning observatory», входила до двадцятки найбільш плідних обсерваторій в світі з вивчення астероїдів.

В обсерваторії спостерігають за кільцями Сатурна, супутниками Юпітера, серпом Венери, а також працюють над створенням телескопа, який здатний бачити об’єкти в мільйон разів слабкіше, ніж ті що бачить зір людини.

Більшість відкриттів Андрушівської обсерваторії колективні. Причому, в рейтингу відкривачів малих планет, АНДРУШІВСЬКИЙ вчені займають 91 місце в світі.

Цікаво, що більшості нововідкритих астероїдів дають просто номера, однак деякі малі планети отримали такі імена як Житомир, Святилівка, Ананьєв, Радомишль, Berdichev, Korostîșiv, Горошки і навіть Кличко.


Internet publicitate UBU

Internet publicitate UBU
site-ul 9 la 10 pe baza de 74 evaluări. 21 Recenzii utilizator.