Regiunea Žitomirskaâ
Traduce online

Internet publicitate UBU
Statistica site-ului
Vizitatori pentru ultima 24 ore


În ajunul de celebrarea a 65-a aniversare a marii victorii în districtul au fost turnee de fotbal.
7 poate de teren cu acoperire sintetică a avut loc concursuri pe mini-fotbal printre elevi sub vârsta 15 ani, де перше місце посіла команда з Крилівки, al doilea — із Старої Котельні, a treia — з Гальчина. Цікаву гру показали також юні футболісти із Зарубинець та Андрушівської ЗОШ І-ІІ ступенів. Командам-переможцям було вручено грамоти.
8 травня на районному стадіоні «Колос» змагалися 10 дорослих футбольних команд. В нелегкій боротьбі перемогу здобула команда «Фортуна», друге місце посіли футболісти команди «Ветеран», a treia — «Буревісник». Всі команди з Андрушівки. Цікаву гру продемонстрували футболісти з Городківки, Nehvoroŝì, Міньківець, Бровок Перших, Старої Котельні, Червоного та райвідділу внутрішніх справ. Переможців нагородили кубками і грамотами відділу у справах сім’ї, Tineretului şi sportului, районної організації ВФСТ «Колос».
8 травня на футбольному полі селища Новоівницьке відбувся футбольний турнір, в якому взяли участь п’ять команд. Перемогу святкували футболісти з Волиці, другою була команда господарів, третє місце дісталось футболістам із Степка. Злагоджену гру показали юніори з Новоівницького та футболісти з Івниці. Переможці одержали кубки та грамоти.

Юрій Олексюк,
Seful departamentului pentru familie, Tineret si sport Administratia.
Stiri Andrušìvŝini


Internet publicitate UBU

Internet publicitate UBU
site-ul 8 la 10 pe baza de 55 evaluări. 33 Recenzii utilizator.