Regiunea Žitomirskaâ
Traduce online

Internet publicitate UBU
Statistica site-ului
Vizitatori pentru ultima 24 ore


Cea mai celebra legenda despre originea numelui acestui sat: «Peste Râul în berežku a fost un sat, mici şi bìdnenke. Ţăranii, condiţii de viaţă în ea, a apartinut hacking şi Domnul bogat, care a trăit mereu în oraş. І була в цьому селі бідна вдова Галька. Мала сина-одинака. Юнак був дуже вродливий: чорні кучері спадали на біле чоло, чорні брови, наче крила пташки, розлітались в різні боки. Батька в нього не булозагинув у мандрах, тому всі його називали по матері — Galčin. Коли він виріс, зненавидів панів, нестримним став йому гніт панський і пішов він шукати волі. Як Кармелюк, разом із своїми товаришами забирав добро у панів і роздавав бідним.

Панські слуги полювали за «розбійниками» і одного дня спіймали розбійника і привели його в село, де при всій громаді за наказом пана відрубали йому голову.

Люди зберегли пам’ять про цього сміливця, з любов’ю називали його по матеріГальчиним. Його іменем і своє село згодом назвали Гальчин.

Pentru a 1923 року село входило до складу Андрушівської волості Житомирського повіту. Розташоване воно на лівому березі річки Гуйва, de 23 km de staţia de cale ferată a fost. Прилягає до південної околиці районного центру. Відоме з 1683 Rock.

У ХУІІІпочатку ХІХ ст. Galčin — власність Київського підкоморія графа Юзефа Бержинського. Cu 1870 року належало родині Терещенків. În 1899 році в селі проживало 1259 жителів в 225 дворах. În 1941 році було вже 2308 жителів і 583 curte. Уроженкою села Гальчин є Герой Соціалістичної Праці Г.Г.Бєдарева (1943 p. н.).

Yuri Andriychuk,Istoria locală.. Gorodkivka, Andrušìvskogo-, Regiunea Jîtomîr.


Internet publicitate UBU

Internet publicitate UBU
site-ul 8 la 10 pe baza de 55 evaluări. 20 Recenzii utilizator.