Regiunea Žitomirskaâ
Traduce online

Internet publicitate UBU
Statistica site-ului
Vizitatori pentru ultima 24 ore


Довгий час село називалось Слобідкою. Його жителі розповідають, що першими поселенцями тут були заробітчани. Так і жили кожен собі із своїм горем, у найми ходили найматись.

Одного разу зупинився в селі подорожній дід Тарас. Добрим і мудрим був і відразу привернув до себе увагу розумними і мудрими словами. Дід Тарас побачив, що жителі Слобідки не дружні, живуть кожен сам по собі. Став закликати до згуртованості.

Люди послухали діда Тараса і почали допомагати один одному: разом і свята святкували, полювати в ліс разом ходили. Знали тепер, що гуртвелика сила, якій не страшні ніякі труднощі.

І коли Слобідка збільшилась, розрослась, люди вирішили село назвати Тарасівкою в честь людини, яка здружила їх. Відшуміли в безвість віки, але назва села залишилася староюТарасівка.

Село Тарасівка розташоване за 9 км від районного центру та за 13 км від залізничної станції Яроповичі.

Pentru a 1923 року село Тарасівка входило до складу Ходорківської волості Сквирського повіту. В середині XIX ст. село належало до володінь пана Антона Алоїзовича Прушинського.

В другій половині XIX ст. частину землі придбав Олександр Терещенко. În 1864 p. в селі проживало 120 rezidenţi. А в 2001-му — 92 rezidenţi, dintre ele 46 чоловіків і 46 femei.

Радянська влада в селі встановлена в січні 1918 Rock. În satul. Тарасівка був організований колгосп ім. Кірова в 1930 an. В склад колгоспу входило 48 господарств, а членів колгоспу було 96 om.

Землі він мав 364 HA, в тому числі ріллі — 320 HA, сіножатей 34 га й інших угідь- 10 HA. Першим головою когоспу ім Кірова в післявоєнний період (în 1944 radu.) був обраний Пашинський Олександр Олександрович.

З часом, în 1950 an, колгосп ім. Кірова був об’єднаний із зарубинецьким колгоспом ім.Молотова і був названий ім. Молотова.

Yuri Andriychuk,Istoria locală.. Gorodkivka, Andrušìvskogo-, Regiunea Jîtomîr.


Internet publicitate UBU

Internet publicitate UBU
site-ul 8 la 10 pe baza de 79 evaluări. 20 Recenzii utilizator.