Regiunea Žitomirskaâ
Traduce online

Internet publicitate UBU
Statistica site-ului
Vizitatori pentru ultima 24 ore


În perioada de la 26 de 31 Iulie 2010 anul Andrušìvskomu RV Umvs a Ucrainei în Regiunea Jîtomîr. înregistrat 58 заяв та повідомлень про злочини та пригоди.

28.07.2010 року до Андрушівського РВ надійшло повідомлення від гр-ки Ц., жительки с. Mìnkìvcì, care a raportat, що в їх селі поблизу торгівельного вагончика було виявлено труп гр-на К. Слідчо-оперативна групи на місці події слідів насильницької смерті на тілі померлого не виявила. За висновком судмедексперта, смерть настала внаслідок алкогольного отруєння.

29.07.2010 року до Андрушівського РВ надійшло повідомлення від гр-ки А., жительки с Нехворощ, despre, що в ніч з 28.07.2010 p. pe 29.07.2010 p. біля приміщення хлібозаводу в Андрушівці у неї пропав моторолер.Перевірку проводять працівники карного розшуку спільно із службою ДІМ.

30.07.2010 року до Андрушівського РВ надійшов рапорт ІДПС ВДП про те, що під час перевірки автомобіля, який належить гр. Si, жителю смт. Red, було виявлено та вилучено рослинну масу зеленого кольору з характерним запахом коноплі. По даному факту вирішується питання про порушення кримінальної справи. Перевірку проводять працівники карного розшуку спільно із службою ДІМ.

31.07.2010 року до Андрушівського РВ УМВС надійшло повідомлення від гр. A., жителя с. Galčin , який повідомив про те, що в с. Антопіль у власному господарстві виявлено труп місцевого жителя гр. Am. Працівники слідчо-оперативної групи на місці події слідів насильницької смерті не виявили. Висновок СМЕсмерть настала через повішання. Перевірку проводили дільничні інспектори міліції.

Stiri Andrušìvŝini


Internet publicitate UBU

Internet publicitate UBU
site-ul 9 la 10 pe baza de 74 evaluări. 38 Recenzii utilizator.