Regiunea Žitomirskaâ
Traduce online

Internet publicitate UBU
Statistica site-ului
Vizitatori pentru ultima 24 ore


З метою проведення цілеспрямованої профілактичної роботи щодо попередження надзвичайних подій та ситуацій за участю дітей у дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах області з 15 жовтня по 16 листопада проходить «Місячник знань дітьми правил безпеки життєдіяльності». У рамках проведення місячника серед дітей проходитимуть конкурси на кращі малюнок, вірш та роботу декоративно-прикладної творчості на тему «Зробимо життя безпечним!».
Також у в начальних закладах пройдуть «відкриті уроки» з питань безпеки життєдіяльності із залученням працівників підрозділів ДСНС та громадських організацій. Крім того у дошкільних закладах організовуватимуться та проводитимуться ранки профілактичного спрямування, а у школах і ПТУ – вікторини, ігрові та шоу-програми, позакласні заходи тощо.
15 жовтня на території парку ім. Терещенка в місті Андрушівка відбулась акція «Запобігти. Salva. Допомогти.». Під час заходу рятувальники зустрілися з дітьми та роз’яснили їм основні правила безпечної поведінки в побуті, на вулиці та при виявленні підозрілих вибухонебезпечних предметів. Із школярами в ігровій формі було проведено пізнавально-навчальні конкурси та вікторини. Гості свята мали змогу позмагатися у спритності, кмітливості та швидкості реагування на надзвичайні події.
Також співробітники ДСНС продемонстрували дітям спеціальне спорядження та техніку. Особливо захоплюючою була демонстрація показових виступів вогнеборців із гасіння умовної пожежі.
Працівники Товариства Червоного Хреста розповіли дітям правила надання першої медичної допомоги при виникненні надзвичайних ситуацій різного характеру.
Ще багато цікавих та пізнавальних заходів проведуть для дітей та підлітків організатори Місячника. Адже, володіючи необхідним багажем знань, людина ніколи не розгубиться у разі виникнення різноманітних надзвичайних подій чи ситуацій.

Андрушівський РС Управління ДСНС України у Житомирській області


Internet publicitate UBU

Internet publicitate UBU
site-ul 7 la 10 pe baza de 75 evaluări. 34 Recenzii utilizator.