Regiunea Žitomirskaâ
Traduce online

Internet publicitate UBU
Statistica site-ului
Vizitatori pentru ultima 24 ore


În timpul inspecţiei se žitelki c. Ivankova poliţia a găsit secat la mansarda masei vegetale. Potrivit datelor preliminare, господиня зберігала нарковмісні рослини – коноплі. Este raportat de către Departamentul de comunicare al poliţiei din Regiunea Jîtomîr.

«У неділю, 1 zhovtnja, оперативники кримінальної поліції провели огляд будинку, в якому проживає 72-річна жителька району. На горищі поліцейські виявили висушене подрібнене зілля загальною вагою близько 300 г», – йдеться у повідомленні.

Виявлене було вилучено та направлено на експертне дослідження до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС.

За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст.309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) ККУ. Правоохоронці з’ясовують походження зілля та мету його зберігання.

Законодавством незаконні оборудки з нарковмісними речовинами караються від штрафу і аж до позбавлення волі строком до 3-х років.


Internet publicitate UBU

Internet publicitate UBU
site-ul 7 la 10 pe baza de 67 evaluări. 34 Recenzii utilizator.