Regiunea Žitomirskaâ
Traduce online

Internet publicitate UBU
Statistica site-ului
Vizitatori pentru ultima 24 ore


Presedintele conduce activitatea autorităţilor locale pentru a oferi calitate de recreere şi reabilitare a copiilor.
În conformitate cu recomandările prevăzute de către şeful de stat, În acest an în Regiunea Jîtomîr extins reţeaua de tabere, în cazul în care vìdpočivatime şi ozdorovlûvatimetsâ peste 60 % zonă copii. Контроль за станом дотримання санітарно-гігієнічних вимог та забезпеченням належних умов для перебування дітей у літніх таборах здійснює оперативний штаб з оздоровлення та відпочинку дітей, створений при облдержадміністрації.
8 липня заступник голови облдержадміністрації Ярослав Долгих провів чергове засідання обласного оперативного штабу з оздоровлення та відпочинку дітей, участь в якому брали керівники районних штабів з оздоровлення, представники головного управління державної санітарно-епідеміологічної служби у Житомирській області та департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.
Цього разу про хід оздоровлення дітей доповідали керівники штабів оздоровлення в Андрушівському, Коростенському, Лугинському та Черняхівському районах.
В Андрушівському районі проживає 3527 copii. Цьогоріч на відпочинок та оздоровлення дітей із районного бюджету виділено 50 THS. UAH, а також з 89 THS. 421 грн – з бюджетів сільських рад. За рахунок цих коштів було відкрито 16 пришкільних таборів на території району, в яких оздоровитися та відпочити змогло 1244 Baby, що становить 35 % від загальної кількості дітей шкільного віку. До того ж, на виконання соціальних ініціатив Президента України, п’ятеро дітей-сиріт і дітей, котрі позбавлені батьківського піклування, у квітні відпочивали в Українському дитячому центрі «Молода гвардія». în plus, на території району функціонує оздоровчий табір «Чайка», який розпочав свою роботу 5 червня і працюватиме у чотири зміни. Протягом першої зміни табору вже оздоровилося 29 copii. У нинішню, другу зміну, перебуває 326 copii (23 дитини з Андрушівського району, 165 – із інтернатних закладів). Двадцятеро дітей із числа пільгових категорій 4 липня було відправлено на відпочинок до табору «Березовий гай» у Бердичівському районі. До того ж, відпочинком на морі буде забезпечено 20 дітей-чорнобильців. Şi apoi, на сьогодні в Андрушівському районі оздоровлено 1307 copii, що становить 37 %.
Організованим відпочинком і оздоровленням у Коростенському районі охоплено 1383 Baby (50 % від загальної кількості) за рахунок коштів у сумі 342 THS. UAH, що були отримані з різних джерел фінансування. Deci, зокрема у 23 пришкільних таборах було оздоровлено понад тисячу дітей, п’ятеро відпочивало в УДЦ «Молода гвардія», троє – в «Артеку», 31 дитина – за кордоном (Англія). За ініціативою районної влади 175 дітей оздоровлено у Херсонській області, причому запланований ще один, додатковий, заїзд, на що вже на рахунку є кошти: 72,5 THS. UAH. від підприємств і 17 THS. UAH. – від сільських рад.
У Лугинському районі на сьогодні вже оздоровлено 36 % дітей від загальної кількості осіб шкільного віку. Ця робота організована за рахунок діяльності пришкільних таборів, що працювали у дві зміни. Фінансова підтримка функціонування пришкільних таборів здійснювалася за рахунок коштів із обласного бюджету у сумі 35 THS. UAH. în plus, щодо відпочинку та оздоровлення дітей влада району традиційно співпрацює з благодійними та релігійними організаціями. Серед нихблагодійна організація «Запросимо дітей Чорнобиля» (Швейцарія), що діє на території району вже понад 23 ani. Наразі в Лугинському районі вже оздоровлено 485 copii. în plus, більше двадцяти дітей район оздоровлюватимуться протягом найближчого часу у Франції.
На Черняхівщині працювало 25 пришкільних таборів, в яких відпочило 1618 copii. Наразі в оздоровчому таборі при Головинському вищому професійному училищі нерудних технологій оздоровлюється 65 copii. На ці потреби цього року виділено 246 THS. UAH. Загалом в районі оздоровлено 1778 copii (despre 51 %).

Прес-служба облдержадміністрації


Internet publicitate UBU

Internet publicitate UBU
site-ul 9 la 10 pe baza de 77 evaluări. 26 Recenzii utilizator.