This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Regiunea Žitomirskaâ
Traduce online

Internet publicitate UBU
Statistica site-ului
Vizitatori pentru ultima 24 ore


Presedintele conduce activitatea autorităţilor locale pentru a oferi calitate de recreere şi reabilitare a copiilor.
În conformitate cu recomandările prevăzute de către şeful de stat, În acest an în Regiunea Jîtomîr extins reţeaua de tabere, în cazul în care vìdpočivatime şi ozdorovlûvatimetsâ peste 60 % zonă copii. Контроль за станом дотримання санітарно-гігієнічних вимог та забезпеченням належних умов для перебування дітей у літніх таборах здійснює оперативний штаб з оздоровлення та відпочинку дітей, створений при облдержадміністрації.
8 липня заступник голови облдержадміністрації Ярослав Долгих провів чергове засідання обласного оперативного штабу з оздоровлення та відпочинку дітей, участь в якому брали керівники районних штабів з оздоровлення, представники головного управління державної санітарно-епідеміологічної служби у Житомирській області та департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.
Цього разу про хід оздоровлення дітей доповідали керівники штабів оздоровлення в Андрушівському, Коростенському, Лугинському та Черняхівському районах.
В Андрушівському районі проживає 3527 copii. Цьогоріч на відпочинок та оздоровлення дітей із районного бюджету виділено 50 THS. UAH, а також з 89 THS. 421 грн – з бюджетів сільських рад. За рахунок цих коштів було відкрито 16 пришкільних таборів на території району, в яких оздоровитися та відпочити змогло 1244 Baby, що становить 35 % від загальної кількості дітей шкільного віку. До того ж, на виконання соціальних ініціатив Президента України, п’ятеро дітей-сиріт і дітей, котрі позбавлені батьківського піклування, у квітні відпочивали в Українському дитячому центрі «Молода гвардія». în plus, на території району функціонує оздоровчий табір «Чайка», який розпочав свою роботу 5 червня і працюватиме у чотири зміни. Протягом першої зміни табору вже оздоровилося 29 copii. У нинішню, другу зміну, перебуває 326 copii (23 дитини з Андрушівського району, 165 – із інтернатних закладів). Двадцятеро дітей із числа пільгових категорій 4 липня було відправлено на відпочинок до табору «Березовий гай» у Бердичівському районі. До того ж, відпочинком на морі буде забезпечено 20 дітей-чорнобильців. Şi apoi, на сьогодні в Андрушівському районі оздоровлено 1307 copii, що становить 37 %.
Організованим відпочинком і оздоровленням у Коростенському районі охоплено 1383 Baby (50 % від загальної кількості) за рахунок коштів у сумі 342 THS. UAH, що були отримані з різних джерел фінансування. Deci, зокрема у 23 пришкільних таборах було оздоровлено понад тисячу дітей, п’ятеро відпочивало в УДЦ «Молода гвардія», троє – в «Артеку», 31 дитина – за кордоном (Англія). За ініціативою районної влади 175 дітей оздоровлено у Херсонській області, причому запланований ще один, додатковий, заїзд, на що вже на рахунку є кошти: 72,5 THS. UAH. від підприємств і 17 THS. UAH. – від сільських рад.
У Лугинському районі на сьогодні вже оздоровлено 36 % дітей від загальної кількості осіб шкільного віку. Ця робота організована за рахунок діяльності пришкільних таборів, що працювали у дві зміни. Фінансова підтримка функціонування пришкільних таборів здійснювалася за рахунок коштів із обласного бюджету у сумі 35 THS. UAH. în plus, щодо відпочинку та оздоровлення дітей влада району традиційно співпрацює з благодійними та релігійними організаціями. Серед нихблагодійна організація «Запросимо дітей Чорнобиля» (Швейцарія), що діє на території району вже понад 23 ani. Наразі в Лугинському районі вже оздоровлено 485 copii. în plus, більше двадцяти дітей район оздоровлюватимуться протягом найближчого часу у Франції.
На Черняхівщині працювало 25 пришкільних таборів, в яких відпочило 1618 copii. Наразі в оздоровчому таборі при Головинському вищому професійному училищі нерудних технологій оздоровлюється 65 copii. На ці потреби цього року виділено 246 THS. UAH. Загалом в районі оздоровлено 1778 copii (despre 51 %).

Прес-служба облдержадміністрації


Internet publicitate UBU

Internet publicitate UBU
site-ul 10 la 10 pe baza de 92 evaluări. 40 Recenzii utilizator.