This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Regiunea Žitomirskaâ
Traduce online

Internet publicitate UBU
Statistica site-ului
Vizitatori pentru ultima 24 ore


Народний артист України Павло Зібров підтримав своїми концертами кандидата у народні депутати України Святослава Піскуна.

Melodii Pavlo Zibrov aceste toamna pogožimi zile suna în explozii de cenuşă până, Scrise şi Ružinì. Concertele artistului național din Ucraina au venit mii de oameni nu numai cu rajcentrìv, а й з сусідніх сіл. Адже зірка української естради, улюбленець багатьох поколінь своєю творчістю радує людей уже десятки років, тому і не дивно, що його шанувальники є у кожному куточку України. Та й як не любити артиста, який завжди на сцені викладається на усі сто, співає вживу і знайде доречне слово до кожної пісні, до кожного глядача.

Павло Зібров приїхав на Житомирщину підтримати своїми концертами кандидата у народні депутати України Святослава Піскуна. За словами артиста, під час виборчої компанії його часто запрошують виступити з концертами на підтримку того чи іншого кандидата, та перевагу надає тим, кого добре знає і кому теж довіряє як виборець.

«Виступати на Житомирщині мені удвічі приємно, pentru că aici oamenii sunt sincer, cu o inimă deschisă şi cântă pentru ei frumos, căci eu ştiu, що моя пісня залишиться у Ваших душах і думках», — a vorbit despre Pavlo Zibrov.

Melodii de Pavlo Zibrov, які вже давно стали улюбленими для мільйонів українців, «День народження», «Женщина любимая», «Наталі» та інші артист виконував разом зі своїми шанувальниками.

«Такі концерти у нас рідко бувають, а з такими артистами, як Зібров, це нам за честь подивитися такий концерт. Suntem foarte recunoscători pentru această oportunitate Svyatoslav Pìskunu. Це справжнє свято для усього нашого району», — каже один із глядачів концерту у м. Andrushivka.

În timpul concertului pe scena a venit un Andrušìvki rezident Irina Ischenko, împreună cu său dauther doi ani Victoria. În cuvintele de femei, її дитина при народженні втратила слух і зараз потребує встановлення слухового апарату. Купити дороговартісний пристрій родині не вистачало грошей. Cere ajutor, au transformat candidatului în deputaţi din Ucraina şi Sviatoslav, şi a primit sprijinul.

«Коли ми звернулися до Святослава Михайловича, він не відмовив, пообіцяв допомогти нам. У суботу Вікторії було два роки і саме й цей день нам зателефонували і сказали, що є кошти на слуховий апарат. Це найкращий подарунок для моєї дитини. Am de gând să meargă la Kiev, recent, aceste proteze auditive de cumpărare. Această asistență este de nepretuit pentru copilul nostru şi întreaga familie. Este foarte important, Ceea ce am auzit, a ajutat, не обійшли увагою», — не стримуючи сліз, розповіла Ірина.

Svyatoslav Piskun de pe scena întâmpinaţi toate spectatori, Cine a venit acea zi pentru a asculta concertul de Pavlo Zibrov.

«Я проїхав по Андрушівському районі і побував більш як у 45 селах і населених пунктах. Я зустрічався з людьми і я дуже щасливий, що знайшов однодумців і людей, які мене розуміють. Я вірю, що усі наші спільні напрацювання у майбутньому будуть реалізовані», — підкреслив Святослав Піскун.

На завершення концерту кандидат у народні депутати України Святослав Піскун разом із Павлом Зібровим заспівали «Червону руту» і зірвали овації публіки.

Прес-служба кандидата в народні депутати Святослава Піскуна


Internet publicitate UBU

Internet publicitate UBU
site-ul 8 la 10 pe baza de 42 evaluări. 20 Recenzii utilizator.