Regiunea Žitomirskaâ
Traduce online

Internet publicitate UBU
Statistica site-ului
Vizitatori pentru ultima 24 ore


Першого червня, в Міжнародний день захисту дітей, в нашому місті з благодійною місією побували представники Міжнародної громадської організації «Цивілізація культури, духовності і розвитку» Н. Yu. Волошина та Т. O.. Адаменко.
Метою діяльності цієї організації, яка працює вже три роки, є підтримка дітей з кризових, багатодітних та малозабезпечених родин, сиріт, cu handicap. Тридцять дітей 2-6 класів таких категорій з Андрушівської № 1, Нехворощанської, Гальчинської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів, Андрушівської гімназії та їх наставники зібралися в залі засідань районної ради.
З Днем захисту дітей хлопчиків і дівчаток привітали голова районної ради О. În. Melnik, oana.. начальника відділу освіти райдержадміністрації В. Şi. Бобер та гості, які вручили дітям подарункикниги й шкільне приладдя.
До участі в таких акціях милосердя МГО «Цивілізація культури, духовності і розвитку» задіяла 5 житомирських та понад 100 київських навчальних закладів. Студенти, побувавши разом з працівниками цієї організації в малозабезпечених родинах, побачивши, в яких умовах живуть там діти, за власні кошти купували для них зошити, книги, альбоми, фломастери, шкільне приладдя. Благодійний внесок в цю справу зробили і ряд підприємств-виробників шкільних товарів, торгівельних фірм.
З такою місією представники цієї організації побували і в Андрушівському професійному ліцеї, де вручили 50 ліцеїстам-сиротам та вихідцям з багатодітних і малозабезпечених родин одяг і канцелярське приладдя.

Viorel Vasylyuk


Internet publicitate UBU

Internet publicitate UBU
site-ul 8 la 10 pe baza de 64 evaluări. 29 Recenzii utilizator.