This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Regiunea Žitomirskaâ
Traduce online

Internet publicitate UBU
Statistica site-ului
Vizitatori pentru ultima 24 ore


Першого червня, в Міжнародний день захисту дітей, в нашому місті з благодійною місією побували представники Міжнародної громадської організації «Цивілізація культури, духовності і розвитку» Н. Yu. Волошина та Т. O.. Адаменко.
Метою діяльності цієї організації, яка працює вже три роки, є підтримка дітей з кризових, багатодітних та малозабезпечених родин, сиріт, cu handicap. Тридцять дітей 2-6 класів таких категорій з Андрушівської № 1, Нехворощанської, Гальчинської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів, Андрушівської гімназії та їх наставники зібралися в залі засідань районної ради.
З Днем захисту дітей хлопчиків і дівчаток привітали голова районної ради О. În. Melnik, oana.. начальника відділу освіти райдержадміністрації В. Şi. Бобер та гості, які вручили дітям подарункикниги й шкільне приладдя.
До участі в таких акціях милосердя МГО «Цивілізація культури, духовності і розвитку» задіяла 5 житомирських та понад 100 київських навчальних закладів. Студенти, побувавши разом з працівниками цієї організації в малозабезпечених родинах, побачивши, в яких умовах живуть там діти, за власні кошти купували для них зошити, книги, альбоми, фломастери, шкільне приладдя. Благодійний внесок в цю справу зробили і ряд підприємств-виробників шкільних товарів, торгівельних фірм.
З такою місією представники цієї організації побували і в Андрушівському професійному ліцеї, де вручили 50 ліцеїстам-сиротам та вихідцям з багатодітних і малозабезпечених родин одяг і канцелярське приладдя.

Viorel Vasylyuk


Internet publicitate UBU

Internet publicitate UBU
site-ul 9 la 10 pe baza de 80 evaluări. 26 Recenzii utilizator.