This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Regiunea Žitomirskaâ
Traduce online

Internet publicitate UBU
Statistica site-ului
Vizitatori pentru ultima 24 ore


Copiii se nasc în lumea de bucurie. Dar, uneori, obdìlâê natura lor cele mai valoroase — sănătate. Şi apoi durerea familiilor s-a stabilit, asupriţi inima părinţi, Acestea par a fi, що вони залишилися наодинці зі своєю бідою. Але світ, як кажуть, не без добрих людей. Є такі, для яких добро й милосердя стали життєвою потребоюце адвентистське агентство допомоги та розвитку в Україні, яке очолює В. A se vedea. Гануліч. Його представники обігріли увагою, теплом своїх сердець дітей-інвалідів, котрі проживають в Червоному, Крилівці, Малих та Великих Мошківцях, більшість яких входить до Червоненської організації молодих людей з функціональними обмеженнями «Повір у себе».
Гості завітали до діток не з порожніми рукамивручили їм подарунки, в яких був одяг, іграшки, навіть мобільні телефони. desigur, батьки були вдячні, що з ними розділили їх біль і проблеми, а в діток промінчики радості засвітилися в очах, бо ніхто їм не дарував ще таких подарунків, si cel mai important — в їх сердечках зародилися іскорки надії і любові до життя. Додавало впевненості й те, що їхньою долею цікавляться, вони можуть розраховувати на підтримку. А тому тепло й зворушливо посміхалися діти і пастору церкви адвентистів сьомого дня м. Андрушівка В. Şi. Горянському, спеціалісту відділу в справах сім’ї молоді та спорту райдержадміністрації Н. O.. Пінчуковій, керівнику Червоненської філії центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді О. În. Чепурній, голові Червоненської організації молодих людей з функціональними обмеженнями «Повір у себе» Ю. În. Нагребельній, коли ті вручали їм подарунки.
А батьки дякували цим людям за високу гуманність, доброту й милосердя та зичили їм світлої долі.

За дорученням батьків
Василь Гребенюк
Stiri Andrušìvŝini


Internet publicitate UBU

Internet publicitate UBU
site-ul 8 la 10 pe baza de 91 evaluări. 40 Recenzii utilizator.