Regiunea Žitomirskaâ
Traduce online

Internet publicitate UBU
Statistica site-ului
Vizitatori pentru ultima 24 ore


Andreea Ryzhuk, Șeful administrației statului de Regiunea Jîtomîr într-o călătorie de lucru vizitat Andrušìvŝinu. Printre prioritatea probleme au fost clasificare teren. Pentru a realiza acest lucru, Sergei Ryzhuk intenţionează să viziteze fiecare economiei agricole a regiunii, specializata in legumelor.

Своєрідний іспит на успішність очільнику області здавало фермерське господарство Андрушівського району, яким вже понад 20 років керує досвідчений керівникСергій Малиновський. За словами фермера з Андрушівщини, першочергова задача господарстваце не збільшення кількості гектарів, на яких вирощують картоплю, моркву, селеру, та багато інших овочів, а більш ефективне використання тих площ, які вже засіяні і оброблені.

Перехід від екстенсивного виробництва до інтенсивногоце найбільш правильний шлях. Житомирщина має достатній потенціал для вирощування овочів та інших сільськогосподарських культур. Для цього потрібно як самовіддана праця людей на землі, так і підтримка влади фермерів. Завдяки спільній взаємовигідній співпраці фермери очікують від влади не втручання в робочі процеси, а підтримки у вигляді стратегічних змінпокращення взаєжовідносин, доступні кредити, стабільності у земельних відносинах.


Internet publicitate UBU

Internet publicitate UBU
site-ul 8 la 10 pe baza de 58 evaluări. 38 Recenzii utilizator.