Regiunea Žitomirskaâ
Traduce online

Internet publicitate UBU
Statistica site-ului
Vizitatori pentru ultima 24 ore


Sfantul Nicolae este creditată către sfinţi ca atare, care are grijă de războinici, Este considerat patronul spiritual al copiilor. Având în vedere că, că Ucraina continuă lupta, uciderea compatriotii nostri, Din păcate, lăsând familia, prietenii, copiii au nevoie de o atenţie specială, care rămân fără părinţi.
Аби діти бійців АТО на Миколая не залишилися без подарунків та святкового настрою, представники влади та бізнесу подбали про це заздалегідь. Днями десять дітей загиблих військових, хоч не під подушку, однак отримали свої «миколайчики».
Цю зустріч для хлопчиків і дівчаток, чиї батьки загинули за Україну, організували Андрушівська райдержадміністрація, районна рада спільно зі спілкою учасників АТО. Вітав малечу голова райдержадміністрації Олександр Дудар, голова районної ради Сергій Марценюк, помічник народного депутата Катерина Курсон та голова Спілки учасників АТО ОлександрБогайчук. Вони подякували маленьким, але дуже поважним гостям за їхню чемну поведінку сьогодні і висловили побажання щасливої долі в майбутньому. А їхніх мам і бабусь запевнили, що влада робитиме все для того, щоб підтримати родини загиблих воїнів АТО і довести, що Подвиг наших захисників був не даремний.


Internet publicitate UBU

Internet publicitate UBU
site-ul 9 la 10 pe baza de 88 evaluări. 35 Recenzii utilizator.