This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Regiunea Žitomirskaâ
Traduce online

Internet publicitate UBU
Statistica site-ului
Vizitatori pentru ultima 24 ore


Часто людині не під силу зробити своє життя самодостатнім. Тому люди повинні допомагати один одному, бути щедрими та щирими, чесними, милосердними. А милосердяце і співчуття, і допомога. Наші прадіди знали десять заповідей Божих, завжди шанобливо ставилися до батька, mama, вчителя, старших за віком. А хліб називали святим. Коли ж той ненароком випадав із рук, піднімали й цілували, як і руки жіночі, батька й матері. Старістьце зима нашого життя. Різною буває вона, але дуже частобезпорадною і одинокою. Боляче дивитися іноді на самотніх батьків, чиї діти живуть у містах і забули отчий дім, мамину світлицю, рідну землю, котра їх хлібом годує. А будинки для пристарілих переповнені літніми людьмиматерями, татусями, які виростили, викохали своїх дітей і з радістю та великою любов’ю виховували б внуків та правнуків. В нашій країні є багато сиріт при живих батьках. Дуже часто вони виростають обділеними теплом і любов’ю, байдужими споживачами, пихатими, ненависними. Це в якійсь мірі стає причиною вчинених ними злочинів, бо дорослим не завжди вистачає доброти, Mila, чесності й порядності у справі виховання підростаючого покоління. Районна організація Товариства Червоного Хреста завжди проявляє милосердя і турботу про тих, кому живеться особливо важко. Deci, în 2010 році до нас надійшло 183 заяви про допомогу. Всі розглянуто, підтримку отримали матері загиблих воїнів-інтернаціоналістів (9 de sex masculin. на загальну суму суму 328,5 USD.), до 65-ої річниці Великої Перемогивдови загиблих у Великій Вітчизняній війні (24 de sex masculin. на загальну суму 573 USD.), почесні донори району (8 de sex masculin. на загальну суму 120 USD.). До Міжнародного дня людей похилого віку Товариство Червоного Хреста вручило 55 громадянам 55 пляшок олії на суму 470 UAH. Şi 99 ветеранів отримали засоби гігієни на суму 1277 UAH. До Міжнародного дня інваліда 11 лежачих важкохворих громадян отримали продуктові набори на суму 440 UAH. До Дня Святого Миколая 25 дітям з неблагополучних та багатодітних сімей ми вручили подарунки на суму 600 UAH. Було проведено дві виставки здоров’я для жителів міста, де вони могли дізнатися про свій артеріальний тиск, масу тіла, зріст, свій біологічний вік, пройти масаж. Гуманітарну допомогу згідно заяв та актів обстеження отримали 150 de sex masculin. на суму 1500 USD., а грошову в сумі 650 гривень одержали 4 de sex masculin. Ми висловлюємо щиру подяку благодійникам та меценатам, які творять добро: Malìnovskomu C. În., Grinišinu este. Am. Отож, робімо добро, проявляймо милосердя один до одного.

Поліна Каленська,
голова районної організації Товариства Червоного Хреста
andrushevka.at.ua


Internet publicitate UBU

Internet publicitate UBU
site-ul 10 la 10 pe baza de 85 evaluări. 29 Recenzii utilizator.