This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Regiunea Žitomirskaâ
Traduce online

Internet publicitate UBU
Statistica site-ului
Vizitatori pentru ultima 24 ore


25 Martie Andrušìvskogo de Departamentul Afacerilor Interne cere capul de una din intreprinderi de cartier cu mesajul pe cum pentru a, що з робочого приміщення було викрадено два колеса до автомобіля «ЗІЛ-130» вартістю понад 7 mii UAH.

Працівники міліції встановили, що крадіжку вчинив 50-річний місцевий житель. У чоловіка вилучили викрадене, у скоєному він зізнався.

Dragi cetăţeni! Не забувайте вчасно подбати про безпеку свого майна. Укріпіть двері та вікна у власних помешканнях, birouri, торгівельних закладах тощо. Не залишайте без нагляду вартісні речі у виробничих приміщеннях, на подвір’ях, незамкнених кабінетах і т.д. Зауважте, що сучасні технічні та практичні засоби дозволяють надійно захистити приміщення від відвідування небажаних гостей. De exemplu, розгляньте питання про встановлення охоронної сигналізації, що зведе намагання зловмисників заволодіти вашим майном до мінімуму.

СЗГ УМВС України в Житомирській області


Internet publicitate UBU

Internet publicitate UBU
site-ul 9 la 10 pe baza de 50 evaluări. 20 Recenzii utilizator.