Regiunea Žitomirskaâ
Traduce online

Internet publicitate UBU
Statistica site-ului
Vizitatori pentru ultima 24 ore


В Андрушівському районі жінка під час пиятики палицею вбила свого співмешканця. Про це 11 în luna septembrie în timpul unui briefing a spus șeful GUNP Ucrainei, în Regiunea Jîtomîr Viaceslav Pečenenko.

"În ultimele săptămâni pe teritoriul regiunii s-a comis o serie de crime grave. Як завжди, вони всі знову пов’язані з розпиттям спиртних напоїв. В Андрушівському районі співмешканка палицею вбила свого співмешканця», – повідомив поліцейський.

У прес-службі ГУНП Житомир.info розповіли подробиці цієї події.

«В селі Антополі Андрушівського району за місцем проживання 8 вересня було виявлено тіло 49-річного господаря. Після проведення судово-медичної експертизи, у нього були виявлені численні травми, зокрема закриту черепно-мозкову травму, що вказувало на насильницьку смерть чоловіка.

Під час перевірки поліцейські встановили, що напередодні ввечері під час розпиття спиртних напоїв, між потерпілим і його 52-річною співмешканкою виник конфлікт. У результаті жінка кілька разів вдарила чоловіка палицею по голові», – повідомили у прес-службі.

Жінка у вчиненні злочину зізналася. Нині поліцейські з’ясовують усі обставини та причини, що призвели до фатального конфлікту. За фактом нанесення тяжких тілесних ушкоджень, що призвели до смерті , розпочали досудове розслідування (ч.2 ст. 121 ККУ).


Internet publicitate UBU

Internet publicitate UBU
site-ul 7 la 10 pe baza de 63 evaluări. 39 Recenzii utilizator.