Regiunea Žitomirskaâ
Traduce online

Internet publicitate UBU
Statistica site-ului
Vizitatori pentru ultima 24 ore


Відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету та комунальної власності5 Septembrie reuniune a Comisiei permanente parlamentare pentru buget şi proprietatilor.

Reuniune au participat preşedintele Martsenyuk de Consiliu din s. m., Şeful raionului administraţiei de stat Aleksandr Dudar o. m., Vicepreşedinte al District Consiliului maria Lyashuk, начальник управління фінансів РДА Суботенко Н.О.

На засіданні депутати розглянули питання порядку денного, а саме: внесення змін до районного бюджету на 2016 рік та внесення змін до Прогорами фінансового забезпечення роботи Андрушівської районної державної адміністрації для виконання та реалізації повноважень, delegate de Consiliul raional Andrušìvskoû 2016 Aur. За результатами обговорення прийняті відповідні рішення.

Також депутати заслухали звіт голови райдержадміністрації Дудара О.М. про готовність Андрушівської ЗОШ І-ІІІ ст. та Старокотельнянської гімназії до опалювального сезону.
Відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету та комунальної власностіВідбулося засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету та комунальної власності


Internet publicitate UBU

Internet publicitate UBU
site-ul 9 la 10 pe baza de 95 evaluări. 36 Recenzii utilizator.