This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирская область
Online Translate

Интернет реклама УБС
Статистика сайта
Відвідувачі за останні 24 години


02 грудня відбулося чергове засідання спостережної комісії райдержадміністрації, яке провів керівник апарату райдержадміністрації О.Ю.Савенко.
Члени комісії заслухали Шкрабія С.Л. – т.в.о. начальника Андрушівського районного сектору Управління Державної пенітенціарної служби України в Житомирській області, капітана внутрішньої служби, який доповів присутнім, що станом на 02.12.2015 року на обліку Андрушівського районного сектору кримінально-виконавчої інспекції перебуває 79 засуджених та 3 правопорушники, на яких накладено адміністративне стягнення у виді громадських робіт.
За 11 місяців 2015 року Андрушівським районним сектором кримінально-виконавчої інспекції за систематичне порушення порядку та умов відбування покарання до Андрушівського районного суду направлено 4 клопотання про скасування звільнення від відбування покарання з випробуванням, з яких відмовлено – 2, на розгляді перебуває 2 таких клопотання. За ухилення від покарання у виді громадських робіт щодо 1 засудженої направлено клопотання до прокуратури району для вирішення питання про притягнення до кримінальної відповідальності у порядку ст. 389 ч.2 КК України.
За зразкову поведінку і сумлінне ставлення до праці за погодженням спостережної комісії Андрушівської РДА до Андрушівського районного суду було направлено 4 клопотання про умовно-дострокове звільнення від подальшого відбування покарання у виді виправних робіт, з яких 4 задоволено судом.
Протягом поточного року на території району відмічається суттєве зниження рецидивної злочинності серед засуджених, які перебувають на обліку в кримінально-виконавчій інспекції, із 4 у 2014 році на 1 у 2015 році.
За підсумками засідання члени комісії прийняли відповідне рішення.


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС
website 10 из 10 на основе 72 оценок. 35 пользовательских отзывов.

Warning: Parameter 1 to transposh_plugin::process_page() expected to be a reference, value given in /profiles/a/an/and/andysan/andrushevka.pp.ua/wp-includes/functions.php on line 4344