Regiunea Žitomirskaâ
Traduce online

Internet publicitate UBU
Statistica site-ului
Vizitatori pentru ultima 24 ore


Stimaţi locuitori ai Andrušìvŝini şi oaspeţii oraşului nostru!
2.216 an nou fericit si Craciun fericit!

Viitoare favorite toate noi sarbatori, plin de bucurii şi de Crăciun ŝedrotami, instalarea sufletul omului speră pentru totdeauna, Milă şi dragoste. După toate, în fiecare an, що минає, залишає в наших серцях низку вірних і мудрих рішень, які ведуть до нових звершень, мрій, задумів.
Попереду на нас чекає чимало випробовувань. Але спільними зусиллями ми здолаємо перешкоди задля покращення добробуту в рідному місті.
Хай рік прийдешній додасть усім нам нових сил, принесе нові сподівання та втілення заповітного. Lasa înmulţit fericirea familiei, iubire sincera, garazdami şi abundenţa de casa ta.
Să farmecul de noapte de Crăciun, тайна коляди та божественні миттєвості Різдва дарують Вам життєву силу і натхнення на добрі справи, здійснення усіх задумів та сподівань, професійних досягнень та творчих здобутків.

Вірю, care 2017 рік стане роком стабілізації суспільно-політичного життя, економічного та соціально-культурного розвитку району.
Тож нехай у ці святкові дні Різдвяна зоря об’єднає усіх нас вірою в самих себе і в Україну, спільною справою, вагомими досягненнями, благословляючи наші помисли і діла, зміцнюючи нашу мудрість, силу і віру.
Веселих свят! Щастя, тепла, dragoste, сімейного затишку, успіхів та натхнення.

Голова районної державної адміністрації Олександр Дудар


Internet publicitate UBU

Internet publicitate UBU
site-ul 7 la 10 pe baza de 73 evaluări. 23 Recenzii utilizator.