Regiunea Žitomirskaâ
Traduce online

Internet publicitate UBU
Statistica site-ului
Vizitatori pentru ultima 24 ore


Визначна подія у духовному житті с. Нехворощ, Андрушівського району20 Iulie 2017 Rock, în viaţa spirituală cu. Nehvoroŝ un eveniment important, Asta e pentru locuitorii din satul maiestuos şi unic. În această zi de blagoslovìnnû Philip Nicodemus, Arhiepiscop de Zhytomyr și novograd-Volynsky, a fost binecuvântat cruci, які тепер увінчують церковні купола храму Казанської ікони Божої Матері.

Очолив святкове дійство благочинний Андрушівського округу архімандрит Макарій (Havryliv), якому спів служили настоятель храму прот. Сергій Саванчук, і священники благочиння.

Після освячення всі присутні на цьому дійстві люди, по черзі приклонилися до Хрестів. Apoi arhìm. Макарій звернувся з промовою до присутніх, закликавши не зраджувати віру, віддавати шану Господу-Вседержителю та його єдинородному Сину, а також привітав зі святом.

На завершення святого дійства робітники, що працюють над будівництвом храму, встановили освячені хрести. Тепер ці хрести не тільки увінчуватимуть церковні купола, а й оберігатимуть село і жителів від різних стихій та негараздів.

Також по завершенню молебня, висловив слова подяки настоятель храму прот. Сергій Саванчук.
Визначна подія у духовному житті с. Нехворощ, Андрушівського районуВизначна подія у духовному житті с. Нехворощ, Андрушівського районуВизначна подія у духовному житті с. Нехворощ, Андрушівського районуВизначна подія у духовному житті с. Нехворощ, Андрушівського районуВизначна подія у духовному житті с. Нехворощ, Андрушівського районуВизначна подія у духовному житті с. Нехворощ, Андрушівського районуВизначна подія у духовному житті с. Нехворощ, Андрушівського районуВизначна подія у духовному житті с. Нехворощ, Андрушівського району
Serviciul de presă al Andrušìvskogo deanery


Internet publicitate UBU

Internet publicitate UBU
site-ul 8 la 10 pe baza de 70 evaluări. 22 Recenzii utilizator.