Regiunea Žitomirskaâ
Traduce online

Internet publicitate UBU
Statistica site-ului
Vizitatori pentru ultima 24 ore


Андрушівська астрономічна обсерваторіяS-a întâmplat nu într-unul din zece observatoare publice, şi un singur privat, Situat lângă cartierul centru Andrushivka Regiunea Jîtomîr. 26 Septembrie a prezentat deschiderea.

Conferinţă de presă în sat este interesant. Oameni pe privat Observatorul – mai distractiv, така єдина на пострадянському просторі. Відкриття у ній одразу трьох малих планетЯкби це сталося в якійсь Америці, то про продібну новину писали б на перших шпальтах усіх газет. У селі Гальчин, що біля Андрушівки, про це не знають навіть селяни-сусіди обсерваторії.

Андрушівська обсерваторія побудована два роки тому на власний кошт колишнім земляком, а нині київським підприємцем Юрієм Іващенком. Але він залишився насамперед вченим, і вже виховав у рідній Андрушівці кількох майбутніх астрономів. В обсерваторії постійно працює п’ять ентузіастів. У ніч з 18 pe 19 вересня під час спостереження за транснептуновим об’єктом вони побачили потік астероїдів. Сім з них раніше не були відомі науці, про що андрушівські астрономи негайно повідомили в американський Гарвард, у міжнародний центр малих планет. Звідти прийшла відповідь, п’ять об’єктів вже зафіксували американці, а два зараховують Андрушівці.

Цю обсерваторію світові астрономи знають під назвою «Липневий ранок» — дуже подобається господареві однойменна пісня «Юрай хіп». У рапорті до Гарварда лірика взяла гору.

Аби дати назву відкритим планетам, треба чекати кілька років, доки вони знову з’являться в полі зору телескопів. Після підтвердження першовідкривачі отримують право на назву астероїдів. Коли до цього дійде, тут вирішили першу планету назвати «Andrushivka».

Костянтин Грубич
TSN «1+1»


Internet publicitate UBU

Internet publicitate UBU
site-ul 7 la 10 pe baza de 86 evaluări. 36 Recenzii utilizator.