Regiunea Žitomirskaâ
Traduce online

Internet publicitate UBU
Statistica site-ului
Vizitatori pentru ultima 24 ore


Pentru aplicarea pentru repararea radìotočki sau pentru a verifica aplicarea deja înregistrate în mod automat numărul de 0800506575 Va trebui să:
Apel pe linie de reparaţii radio seturi de compania «Ukrtelecom» numărul 0-800-506-575.
Este IMPORTANT să! Ідентифікація послуг радіо та реєстрація заявки на ремонт радіо здійснюється за номер телефону фіксованої мережі Укртелеком. Тому необхідно ввести номер телефону на початку обслуговування.
1. Після привітання та вибору мови обслуговування (якщо Ви телефонуєте вперше) автоінформатор пропонує на вибір:
Якщо у Вас виникли складнощі в користуванні радіоточки за номером, з якого телефонуєте, залишайтесь на лінії;
Якщо у Вас виникли складнощі в користуванні радіоточки за іншим номером, натисніть «*» та цифру «1» та після звукового сигналу, введіть номер телефону, за яким виникли складнощі. Номер необхідно вводити в форматі: [нуль], [код міста/населеного пункту], [номер телефону]. Загалом 10 цифр. De exemplu, для міста Полтави номер може мати такий вигляд 0532 112233.
2. Далі, автоматизована система почне реєстрацію заявки.
3. Якщо вже є зареєстрована заявка на ремонт радіо, яка на даний момент знаходиться в роботі, система проінформує про наявність заявки. В цьому випадку зареєструвати нову заявку на ремонт радіо неможливо.
4. Якщо в системі відсутня заявка на ремонт радіо, система повідомить про реєстрацію нової заявки: «Дякуємо. Ваша заявка на ремонт радіоточки зареєстрована. Заявка буде розглянута протягом 24 годин з дати реєстрації за виключенням вихідних та святкових днів».
Заявка на ремонт радіо зареєстрована. Очікуйте вирішення!

Сектор ееономіки та розвитку інфраструктури


Internet publicitate UBU

Internet publicitate UBU
site-ul 8 la 10 pe baza de 94 evaluări. 37 Recenzii utilizator.