This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Regiunea Žitomirskaâ
Traduce online

Internet publicitate UBU
Statistica site-ului
Vizitatori pentru ultima 24 ore


26 грудня відбулося чергове засідання колегії районної державної адміністрації, де першим розглядалося питання про проект Програми економічного і соціального розвитку Андрушівського району на 2012 Aur.
Як зазначив перший заступник голови РДА Борисов О. A., який інформував по всіх пунктах Програми, основною метою економічного і соціального розвитку району на 2012 рік є забезпечення стійкого розвитку усіх галузей економіки регіону на основі інвестиційно-інноваційної складової, revigorare a activităţilor, Soluţia problemei a problemelor sociale. В обговоренні даного питання виступили голова районної державної адміністрації Мазур Б. În., члени колегії Семенюк В. Si, Яринчин М. În., Мирончук О. C. Було вирішено винести Програму економічного та соціального розвитку району на 2012 рік на розгляд сесії районної ради. Члени колегії розглянули також питання про стан виконавчої дисципліни та організацію виконання завдань, визначених актами і дорученнями Президента України, Cabinetul de Miniştri al Ucrainei, голів обласної та районної державних адміністрацій. З метою підвищення ефективності контролю за виконанням завдань, що випливають з документів органів влади вищого рівня та власних, колегія райдержадміністрації вирішила посилити контроль за своєчасним і в повному обсязі виконанням завдань, визначених актами законодавства, дорученнями Президента і Прем’єр-міністра України, розпорядженнями голів обласної та районної держадміністрацій. Заслухавши питання про стан кадрової роботи та використання кадрового резерву в Андрушівській районній державній адміністрації в 2011 an, колегія районної державної адміністрації прийняла відповідне рішення.


Internet publicitate UBU

Internet publicitate UBU
site-ul 9 la 10 pe baza de 89 evaluări. 33 Recenzii utilizator.