This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирская область
Online Translate

Интернет реклама УБС
Статистика сайта
Відвідувачі за останні 24 години


Зустріч з обдарованою молоддю АндрушівщиниСьогодні у залі засідань районної ради відбулася зустріч голови районної державної адміністрації та голови районної ради з переможцями та призерами обласних олімпіад, конкурсів, змагань, їх наставниками та батьками.
До присутніх з вітальним словом звернулися голова районної державної адміністрації О.М. Дудар, голова районної ради В.В. Костик, в.о. начальника відділу освіти А.В. Ніколайчук. Вони подякували дітям за щоденну працю, наполегливість в оволодінні основами наук.
Відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації № 142 від 21.05.2015р. „ Про відзначення учнів-переможців обласних олімпіад, загальнодержавних конкурсів” з метою підтримки інтелектуального і творчого потенціалу учнівської молоді, створення умов для реалізації її здібностей було нагороджено грамотою районної державної адміністрації за гідне представлення нашого району на обласних та загальнодержавних учнівських конкурсах, змаганнях, олімпіадах:
Панченко Анастасію, ученицю 10 класу Андрушівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, призера обласних олімпіад з астрономії (диплом ІІ ступеня), української мови та літератури (диплом ІІ ступеня), фізики (диплом ІІІ ступеня), німецької мови (диплом ІІІ ступеня), призера обласного етапу конкурсу – захисту учнівських науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої Академії Наук – диплом ІІ ступеня в секції „Мовознавство”;
Затилюка Дмитра, учня 11 класу Андрушівської гімназії, призера обласної олімпіади з інформатики (диплом І ступеня), астрономії (диплом ІІ ступеня).
Горкун Тетяну, ученицю 11 класу Андрушівської гімназії, призера обласної олімпіади з екології (диплом ІІ ступеня), хімії (диплом ІІІ ступеня ).
Закусила Віталія, учня 10 класу Бровківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, призера обласної олімпіади з історії (диплом І ступеня).
Віннічука Дениса, учня 10 класу Андрушівської гімназії, призера обласної олімпіади з географії (диплом ІІ ступеня), фізики ( диплом ІІ ступеня), математики ( диплом ІІІ ступеня), астрономії ( диплом ІІ ступеня).
Гарастовську Альону, ученицю 11 класу Андрушівської гімназії, призера обласної олімпіади з астрономії ( диплом ІІІ ступеня).
Сокола Нікіту, учня 8 класу Андрушівської гімназії, призера обласної олімпіади з біології (диплом ІІІ ступеня).
Повальчука Святослава, учня 8 класу Андрушівської гімназії, призера обласної олімпіади з хімії ( диплом І ступеня).
Добровольського Павла, учня 10 класу Андрушівської гімназії, призера обласної олімпіади з інформаційних технологій (диплом ІІІ ступеня).
Шевчука Максима, учня 10 класу Андрушівської гімназії, призера обласної олімпіади з економіки ( диплом ІІІ ступеня).
Затилюка Андрія, учня 7 класу Андрушівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1, призера обласної олімпіади з інформатики (диплом ІІІ ступеня).
Коржука Івана, учня 8 класу Бровківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, призера обласної олімпіади з історії ( диплом ІІІ ступеня).
Андрійчука Євгена, учня 8 класу Гальчинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, призера обласної олімпіади з фізики ( диплом ІІІ ступеня).
Поліщук Карину, ученицю 9 класу Гальчинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, призера обласної олімпіади з біології ( диплом ІІІ ступеня).
Марущак Софію, ученицю 10 класу Гальчинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, призера обласної олімпіади з біології (диплом ІІ ступеня).
Боримську Марію, ученицю 11 класу Червоненської ЗОШ І-ІІІ ступенів, призера обласної олімпіади з екології ( диплом ІІІ ступеня).
Дорошець Світлану, ученицю 9 класу Старокотельнянської гімназії, призера обласної олімпіади з української мови та літератури ( диплом ІІІ ступеня).
Шалабаєва Олександра, учня 11 класу Андрушівської гімназії, призера обласної олімпіади з трудового навчання (диплом ІІІ ступеня).
Кравчук Оксану, ученицю 11 класу Андрушівської гімназії, призера обласної олімпіади з трудового навчання (диплом ІІІ ступеня).
Нагороди були вручені призерам обласного етапу конкурсу захисту учнівських науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої Академії Наук:
Волинець Яні, учениці 11 класу Червоненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів– диплом ІІІ ступеня в секції „Хімія та біологія ”;
Рогаль Наталії, учениці 11 класу Андрушівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 – диплом ІІІ ступеня в секції „Екології та аграрних наук, наук про Землю”;
Лободі Марині, учениці 11 класу Андрушівської гімназії – диплом ІІІ ступеня в секції „Філософії та суспільствознавства”.
Нагороди переможцям вручали голова районної державної адміністрації О.М. Дудар та голова районної ради В.В. Костик.
З подякою до вчителів-наставників, батьків звернувся Віннічук Денис. Після цього діти подарували квіти своїм вчителям.
З вітальним словом до присутніх звернулася вчитель історії та правознавства Бровківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Закусило Любов Володимирівна.
А після завершення свята всі присутні сфотографувалися на згадку.


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС
website 7 из 10 на основе 79 оценок. 32 пользовательских отзывов.

Warning: Parameter 1 to transposh_plugin::process_page() expected to be a reference, value given in /profiles/a/an/and/andysan/andrushevka.pp.ua/wp-includes/functions.php on line 4339