Žitomirskaâ kraj
Online preklad

Internetové reklamné UBU
Štatistiky webu
Návštevníci za posledných 24 hodín


Одним із пріоритетних напрямків соціальної політики України є боротьба із злочинами проти життя, zdravie, волі й гідності особи. Злочини проти статевої недоторканості дитини належать до тяжких і пов’язані з безпосереднім насильством над дитячою особистістю, її фізичною та психологічною незрілістю. Тому боротьба проти них повинна бути наполегливою і безкомпромісною.
Саме 18 Novembra 2015 року відзначається європейський день захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства. З кожним роком зростає кількість випадків сексуального насильства над дітьми, про які стає відомо. Ми почали усвідомлювати, наскільки поширеним явищем може стати сексуальне насильство і як це травмує дітей, що стають його жертвами. Відповідно до статистичних даних дана проблема є актуальною в Андрушівському районі, за минулий рік в службі в справах дітей на обліку дітей, ktorí sú v ťažkej situácii, у зв’язку зі скоєнням насильства над дитиною, перебувало 2 дитини, а станом на 01.11.2016 рік – 5 deti, троє з яких зазнали сексуального насильства.
Насильниками можуть бути як незнайомці так і люди, яких дитина знає і яким довіряє. Діти часто соромляться або бояться розповісти про те, що з них знущаються. Основними причинами того, що діти не завжди звертаються до правоохоронних органів чи соціальних служб вважають страх помсти насильника, сором перед оточенням, зневіру в можливості правоохоронних органів, небажання проходити огляд після сексуального насильства. Іноді діти просто не знають іншого ставлення до себе, а тому вважають його нормою. Діти самостійно не можуть стримати виконавців сексуального злочину. Це ми, дорослі, повинні знати, як треба діяти, коли підозрюємо, що дитину використовують із сексуальною метою.
Коли дитина розповіла, що вона постраждала від сексуального насильства, доросла людина може почуватися ніяково і не знайти, що казати, як реагувати і що робити. У такому випадку важливо зберігати спокій. Відразу необхідно повідомити соціальні служби. Після чого з дитиною будуть працювати психологи, які вивчать ситуацію і нададуть необхідну психологічну допомогу. Відповідно до законодавства України, у разі підтвердження насильства над дитиною ви зобов’язані повідомити у відповідні органи про зловживання стосовно дитини (Центр соціальних служб для сім’ї, deti a mladí ľudia, Службу у справах дітей, правоохоронні органи). Сексуальне насильство – це тяжкий кримінальний злочин. Уважно поставтеся до слів дитини, не відкидаючи їх як щось неймовірне. Навіть якщо факти не мали місця, важливо зрозуміти витоки цих фантазій.
Наслідки пережитої травми без сумніву зможуть вплинути на подальше життя дитини. Відбиток пережитого відіб’ється на формуванні її особистості, світогляді, складі характеру, фізичному і психічному здоров’ї.
Саме тому захист дітей від насильства сексуального характеру, насамперед, потребує уваги з боку батьків та близьких людей дитини.
Любов, довіра, увага, розуміння, ніжність, батьківська турбота – це і є найкращий захист дітей від насильства.

Ліна Мороз, головний спеціаліст служби в справах дітей


Internetové reklamné UBU

Internetové reklamné UBU
webové stránky 9 od 10 na základe 79 ocenok. 26 polzovatelskih отзывов.