This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Žitomirskaâ kraj
Online preklad

Internetové reklamné UBU
Štatistiky webu
Návštevníci za posledných 24 hodín


22 Júna — в день початку Великої Вітчизняної війни, голова районної державної адміністрації Мазур Б. V., Predseda Rady okresu Melnyk. V., міський голова Бойко В. A., ветерани і представники політичних партій та трудових колективів поклали квіти до могили визволителів Андрушівки, монумента Слави та на алею Слави. Перед присутніми виступив ветеран війни Семенов М. O.. Він згадав про трагічні події 70-річної давнини, про фронтові будні, подвиги бойових побратимів. Наголосив, що традиційні зустрічі ветеранів з молоддю сприяють вихованню у підростаючого покоління почуття патріотизму, відповідальності за долю своєї держави. Лоханський Й. V. у своєму виступі згадав про те, як люди зустріли звістку про початок війни, про звірства фашистів. Мазур Б. V. та Мельник О. V. подякували ветеранам за активну життєву позицію, за роботу по вихованню у молоді патріотизму, любові до рідної землі.

Марія ОЛЕКСЮК


Internetové reklamné UBU

Internetové reklamné UBU
webové stránky 9 od 10 na základe 54 ocenok. 33 polzovatelskih отзывов.