Žitomirskaâ kraj
Online preklad

Internetové reklamné UBU
Štatistiky webu
Návštevníci za posledných 24 hodín


Днями до Андрушівського райвідділу міліції звернувся місцевий житель із заявою про те, що за невідомих обставин з його будинку зник мобільний телефон. Orgány presadzovania práva, що крадіжку вчинив товариш заявника.

O, що у будинку явно побувала не стороння особа, свідчила та обставина, що інші цінні речі не зникли, та й слідів чужої присутності не було. Господар зазначив, що останнім часом сторонніх осіб до своєї оселі не запрошував.

Відтак, опитавши можливих очевидців та провівши оперативно-розшукові заходи, правоохоронці встановили, що засіб зв’язку поцупив 30-річний товариш заявника.

Згодом він виправдовувався, що у той день перебував у стані сильного алкогольного сп’яніння та майже не пам’ятає власних дій. Знаходячись у гостях, чоловік скористався тим, що господар був заклопотаний, та тихцем забрав чужий телефон.

Як повідомив начальник Андрушівського райвідділу міліції Олександр Бойко, нині слідчим відділенням розпочато кримінальне провадження за ознаками правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 185 (Крадіжка) Trestného zákona Ukrajiny, за що передбачене покарання від штрафних санкцій до позбавлення волі на строк до 3 rokov.

SZG Umvs Ukrajiny v Žytomyrská oblasť, за інформацією Андрушівського РВ УМВС


Internetové reklamné UBU

Internetové reklamné UBU
webové stránky 7 od 10 na základe 60 ocenok. 25 polzovatelskih отзывов.