Žitomirskaâ kraj
Online preklad

Internetové reklamné UBU
Štatistiky webu
Návštevníci za posledných 24 hodín


25 Septembra 2017 rok odsúdených, Aké sú Andrušìvskogo regionálneho sektora na skúšku, spolu s Andrušìvskim regionálne centrum sociálnych služieb pre rodiny, дітей та молоді та Андрушівським бюро безоплатної правової допомоги було проведено бесіду з елементами тренінгу «Профілактика туберкульозу». Під час заходу були розглянуті питання «Як захистити себе та близьких?», «Як вберегти себе від туберкульозу?», «Як лікується туберкульоз?».
Запрошені фахівці розповіли підобліковим про симптоми, при появі яких слід обов’язково негайно звертатись до лікаря. okrem toho, було доведено інформацію з профілактики туберкульозу та наголошено на декількох нескладних профілактичних правилах, які допоможуть убезпечити власне здоров’я: дотримуватись правил здорового харчування, позбутися шкідливих звичок та проходити щорічне медичне обстеження.
На думку працівників пробації та фахівців соціальних служб, поінформованість – це перший шлях для уникнення зараження туберкульозом і саме тому періодично необхідно проводити такі інформаційні заходи.

Богдан Бордюг, Начальник Андрушівського РС з питань пробації


Internetové reklamné UBU

Internetové reklamné UBU
webové stránky 8 od 10 na základe 61 ocenok. 21 polzovatelskih отзывов.