Žitomirskaâ kraj
Online preklad

Internetové reklamné UBU
Štatistiky webu
Návštevníci za posledných 24 hodín


Nedávno, obyvatelia mesta a okresu týka otázky, alebo bude prebiehať z 1 Júna Autobusové zájazdy. Zvuk budíka, бо ж необхідно доїхати в лікарню, на роботу. За роз’ясненням я звернулася до заступника директора ВАТ «Андрушівське АТП-11838” Ігоря Івановича Климчука. Ось що він розповів:
Минулої п’ятниці в районній газеті ми опублікували повідомлення про те, що автобус на приміському маршруті Лісівка-Гальчин обслуговуватиме пасажирів у режимі маршрутного таксі. Вартість квитка — 1 UAH. 50 коп. На даний час уже вирішене питання і щодо міського маршруту Красна Гірка-Гардишівка, по якому автобуси курсуватимуть у звичайному режимі, ale cestovné aj je 1 UAH. 50 коп.
— A s pridruženým nárast nákladov na cestu na 50 percent?
— Cestovné na spomínaných linkách sa nezvyšuje v novembri 2007 roka. Ні для кого не секрет, на скільки зросли за цей час мінімальна зарплата, ціни на пальне, запчастини, тощо. Виробники товарів та послуг ціни піднімали неодноразово. Наше підприємство не може покривати збитки за перевезення андрушівчан, ми не маємо права нарощувати борги із заробітної плати працівникам, невчасно робити платежі до Пенсійного фонду, daňové služby, dodávatelia. Nedávno, stretnutie predstaviteľov rayon štátnej správe by. V. Mazur ATP-11838 a primátor mesta. G. Suškom, на якій вирішувалися спірні питання вартості перевезення пасажирів і було рекомендовано виконкому міської ради привести у відповідність згідно чинного законодавства нові тарифи. Колектив автопідприємства розраховує, що жителі району з розумінням сприймуть ці зміни.
Чи зросте вартість проїзду у приміських та міжміських маршрутах?
— V 2009 році розмір тарифу на цих маршрутах зростав двічі і складає сьогодні 21коп. podľa 1 пасажиро-кілометр. Встановлює тариф облдержадміністрація, a zmeny by mal podľa zákona, zmenou nákladov na 10%.
— A čo privilegovaného obyvateľstva?
— Uvedené zmeny sa nebudú vzťahovať na prepravu cestujúcich, ktoré majú nárok na, budú prepravované ako predtým. — Ìgore Ivanovič, Nedávne ticket bus predávať vstupenky. Aký je dôvod? — Наскільки мені відомо в даний час проводиться реконструкція автостанції, а тому тимчасово білети продають водії автобусів.
Мене, а також всіх, хто користується громадським транспортом, цікавить питання, чи оновлюватиметься рухомий склад автопарку?
Ваше запитання досить злободенне. Адміністрація підприємства, незважаючи на фінансові труднощі, на сьогодні вирішує це питання поповнення автопарку орендованими транспортними засобами. На даний час по маршрутах Андрушівка-Стара Котельня-Житомир-Андрушівка та Андрушівка-Червоне-Бердичів-Житомир-Андрушівка курсують орендовані мікроавтобуси, вартість проїзду в яких не зростала.
— Ďakujem za rozhovor.

Бесіду вела Марія Кобилянська
Novinky Andrušìvŝini


Internetové reklamné UBU

Internetové reklamné UBU
webové stránky 10 od 10 na základe 54 ocenok. 26 polzovatelskih отзывов.