Žitomirskaâ kraj
Online preklad

Internetové reklamné UBU
Štatistiky webu
Návštevníci za posledných 24 hodín


Pod nohami prasknutie strieborné sneh, jasne žiariace slnko zimné, za studena, a ja idem plniť mladých veľkú rodinu, kto žije v obci 56. Podľa pop slová piesne Nazariy Yaremchuk:
Prostredníctvom obrazov a separácia,
Печаль дітей нас знов пече,
Їм треба материнські руки,
Їм треба батьківське плече…
Катерині та Віктору Гаєвським лелека приніс аж 6 діточок. Звертаюся до господарів: — Розкажіть про свою сім’ю?
Катерина: Ми знали один одного ще зі школи, адже живемо в одному селі. Але ближче познайомилися на святкуванні новосілля у знайомих.
Ви планували велику сім’ю? — Віктор: (сміється). — Катерина: Prvý, samozrejme, ніхто нічого не планував. Навіть не думали, що вийде в нас сім’я. Мені й зараз не здається, що у нас велика родина. Живемо дружно, один одному допомагаємо. А коли навесні лелека принесе нам донечку чи синочка, то це буде радість для всіх, особливо для дівчаток, які люблять гратися з немовлятами.
Як вибирали імена для малюків?
Катерина: Ніколи цього не робимо наперед. Вони самі собі ім’я вибирають. Андрійко народився 12 Decembra, напередодні свята Андрія, а Вітяна Віктора.
А які найулюбленіші свята у Вашій сім’ї?
Любимо Різдво, Новий рік, а особливо дітки чекають Дня святого Миколая. Щоразу під подушками вони знаходять подарунки та солодощі. Звичайно ж, подарунки даруємо не лише на свята, намагаємося це робити частіше.
А держава Вам допомагає?
Віктор: Півроку тому отримали посвідчення, згідно яких дітки, котрим виповнилося 6 rokov, мають право на безкоштовний проїзд. Маємо також 50% знижку при оплаті за використану електроенергію. — Катерина: Ми намагаємось самі себе забезпечити. Тримаємо корову, свиней, є город, маємо свій маленький бізнес (Shop). Були у нас кінь і телиця, але продали їх, бо потрібні були гроші. Шість років тому за власні кошти купили хату, зробили ремонт: поклеїли шпалери, поміняли міжкімнатні двері, поставили металопластикові вікна. На все це брали кредит. Допомагають нам також батькиі мої, і Віктора. Пообіцяли дітям, що купимо компю’терце їхня величезна мрія. А ще в планахзробити ванну кімнату, поставити обігрівач, щоб завжди була гаряча вода, бо ж діткам потрібен комфорт.
Катерино, a vy, як жінці, вистачає часу на себе?
Діти разом з нами залюбки пораються по господарству. Завдяки цьому у мене з’являється час для відпочинку. А ще вони допомагають один одному робити уроки, вчать малечу самостійно одягатися, прибирати за собою. Вони у нас вже всі самостійні. — Чи не боїтеся труднощів і відповідальності, яка стоїть перед багатодітними сім’ями?
Катерина: В цьому нічого складного немає. Потрібно просто працювати, і ніякі труднощі не виникатимуть. Чомусь більшість багатодітних родин очікує на допомогу від держави, місцевої влади, а я вважаю, що потрібно розраховувати лише на власні сили. — Віктор: Влітку спати лягаємо пізно, бо встаємо до сходу сонця -городи, господарство, дім, роботажиття вирує. Взимку маємо більше часу для відпочинку.
Зі школою проблем немає?
Катерина: Жодних. Зараз в школі навчаються тільки дівчатка. Завжди все встигають. Сподіваюся, хлопчики теж будуть старанними. Старша Світлана їздить до репетиторів в районний центр, готується до ЗНО. — Велика сім’яце велика рідкість і велика радість. Бажаю Вашій великій родині взаємоповаги, дружби та всім міцного здоров’я. ďakujem, що знайшли час для бесіди.

Розмову вела Олена КОЛЯДА


Internetové reklamné UBU

Internetové reklamné UBU
webové stránky 9 od 10 na základe 53 ocenok. 30 polzovatelskih отзывов.