Žitomirskaâ kraj
Online preklad

Internetové reklamné UBU
Štatistiky webu
Návštevníci za posledných 24 hodín


Pod nohami prasknutie strieborné sneh, jasne žiariace slnko zimné, za studena, a ja idem plniť mladých veľkú rodinu, kto žije v obci 56. Podľa pop slová piesne Nazariy Yaremchuk:
Prostredníctvom obrazov a separácia,
Печаль дітей нас знов пече,
Їм треба материнські руки,
Їм треба батьківське плече…
Катерині та Віктору Гаєвським лелека приніс аж 6 діточок. Звертаюся до господарів: — Розкажіть про свою сім’ю?
Катерина: Ми знали один одного ще зі школи, адже живемо в одному селі. Але ближче познайомилися на святкуванні новосілля у знайомих.
Ви планували велику сім’ю? — Віктор: (сміється). — Катерина: Prvý, samozrejme, ніхто нічого не планував. Навіть не думали, що вийде в нас сім’я. Мені й зараз не здається, що у нас велика родина. Живемо дружно, один одному допомагаємо. А коли навесні лелека принесе нам донечку чи синочка, то це буде радість для всіх, особливо для дівчаток, які люблять гратися з немовлятами.
Як вибирали імена для малюків?
Катерина: Ніколи цього не робимо наперед. Вони самі собі ім’я вибирають. Андрійко народився 12 Decembra, напередодні свята Андрія, а Вітяна Віктора.
А які найулюбленіші свята у Вашій сім’ї?
Любимо Різдво, Новий рік, а особливо дітки чекають Дня святого Миколая. Щоразу під подушками вони знаходять подарунки та солодощі. Звичайно ж, подарунки даруємо не лише на свята, намагаємося це робити частіше.
А держава Вам допомагає?
Віктор: Півроку тому отримали посвідчення, згідно яких дітки, котрим виповнилося 6 rokov, мають право на безкоштовний проїзд. Маємо також 50% знижку при оплаті за використану електроенергію. — Катерина: Ми намагаємось самі себе забезпечити. Тримаємо корову, свиней, є город, маємо свій маленький бізнес (Shop). Були у нас кінь і телиця, але продали їх, бо потрібні були гроші. Шість років тому за власні кошти купили хату, зробили ремонт: поклеїли шпалери, поміняли міжкімнатні двері, поставили металопластикові вікна. На все це брали кредит. Допомагають нам також батькиі мої, і Віктора. Пообіцяли дітям, що купимо компю’терце їхня величезна мрія. А ще в планахзробити ванну кімнату, поставити обігрівач, щоб завжди була гаряча вода, бо ж діткам потрібен комфорт.
Катерино, a vy, як жінці, вистачає часу на себе?
Діти разом з нами залюбки пораються по господарству. Завдяки цьому у мене з’являється час для відпочинку. А ще вони допомагають один одному робити уроки, вчать малечу самостійно одягатися, прибирати за собою. Вони у нас вже всі самостійні. — Чи не боїтеся труднощів і відповідальності, яка стоїть перед багатодітними сім’ями?
Катерина: В цьому нічого складного немає. Потрібно просто працювати, і ніякі труднощі не виникатимуть. Чомусь більшість багатодітних родин очікує на допомогу від держави, місцевої влади, а я вважаю, що потрібно розраховувати лише на власні сили. — Віктор: Влітку спати лягаємо пізно, бо встаємо до сходу сонця -городи, господарство, дім, роботажиття вирує. Взимку маємо більше часу для відпочинку.
Зі школою проблем немає?
Катерина: Жодних. Зараз в школі навчаються тільки дівчатка. Завжди все встигають. Сподіваюся, хлопчики теж будуть старанними. Старша Світлана їздить до репетиторів в районний центр, готується до ЗНО. — Велика сім’яце велика рідкість і велика радість. Бажаю Вашій великій родині взаємоповаги, дружби та всім міцного здоров’я. ďakujem, що знайшли час для бесіди.

Розмову вела Олена КОЛЯДА


Internetové reklamné UBU

Internetové reklamné UBU
webové stránky 10 od 10 na základe 72 ocenok. 24 polzovatelskih отзывов.