This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Житомирская область
Online Translate

Интернет реклама УБС
Статистика сайта
Відвідувачі за останні 24 години


Цього року Андрушівський районний центр зайнятості направив на навчання 114 безробітних, причому 99 з них замовили роботодавці для заповнення конкретних робочих місць.

Опановувати нові спеціальності в Андрушівському професійному ліцеї приїздять безробітні з різних районів області. Так, у групі кухарів, які зараз проходять навчання, окрім анрушівчан, оволодівають професією безробітні з Чуднівського, Романівського, Брусилівського та Ружинського районів.

Наталія Кравченко, жителька с.Гальчин Андрушівського району перебуває на обліку в центрі зайнятості більше року. Довгий час Наталія Олександрівна працювала прибиральницею службових приміщень у міській школі № 1, але її не залишала мрія стати кухарем. І ось у вересні разом з іншими “колегами з нещастя” розпочала навчання у професійному ліцеї.

Оксана Тищенко, жителька с.Стара Котельня Андрушівського району теж рік була незайнятою. До цього майже два роки пропрацювала дояркою в СТОВ “Старокотельнянське”, прагнула набути професію, але батьки не мали змоги на власні кошти вчити доньку, бо виховують ще двох малолітніх дітей. Отож Оксана вирішила самотужки шукати шлях до професії, і пропозиція спеціаліста з профнавчання йти вчитися на кухаря виявилась якраз вчасною. А після навчання на дівчину чекає й робота – кухарем у кафе «Едем» м.Андрушівки.

Отримають роботу після навчання й 22 оператори котельні, які за направленням Андрушівського центру зайнятості розпочали навчання у Житомирському обласному навчально-курсовому комбінаті. Роботодавці, не чекаючи січня, коли безробітні матимуть свідоцтва про здобуття професії, вже уклали угоди з центром зайнятості про їхнє працевлаштування.

Марія Олексюк
Андрушівський РЦЗ


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС
website 8 из 10 на основе 63 оценок. 26 пользовательских отзывов.

Warning: Parameter 1 to transposh_plugin::process_page() expected to be a reference, value given in /profiles/a/an/and/andysan/andrushevka.pp.ua/wp-includes/functions.php on line 4344