Žitomirskaâ kraj
Online preklad

Internetové reklamné UBU
Štatistiky webu
Návštevníci za posledných 24 hodín


O tri roky neskôr štátu migrácie a štátnej hranice stráže, Národné policajné, všetky oddelenia, súčasťou systému z ministerstva VNÚTRA Ukrajiny, krok za krokom vykonáva podmienok našej krajiny bezvízového režimu.
V rámci aktivít vlády a reforiem, в Андрушівському районному секторі управління державної міграційної служби України в Житомирській області розпочато виготовлення та видача біометричних паспортів для виїзду за кордон.
За досить короткий час виготовлення вказаних документів виявилось, що частина громадян району не до кінця орієнтується в понятті біометрії та документів, які виготовляються в Андрушівському РС УДМС (паспортному столі) району.
Нині Андрушівський РС УДМС (паспортний стіл) виготовляє два види паспортних документів:
1. Біометричний паспорт громадянина України для виїзду за кордон у вигляді синьої книжечки.
2. Паспорт громадянина України у вигляді пластикової ID-картки.
Видачу паспортів громадянина України у вигляді синьої книжечки припинено.
Біометричні дані особи, які закладено в паспорт для виїзду за кордон та внутрішній паспорт держави у вигляді ІD-картки, ідентичні.
Для безпроблемного виїзду за кордон в країни безвізу необхідно мати біометричний паспорт громадянина України для виїзду за кордон або не біометричний паспорт для виїзду за кордон, якщо в ньому відкрита віза.
Країни безвізу на сьогодні у нас такі: Австрія, Бельгія, Болгарія, Греція, Данія, Естонія, Ісландія, Іспанія, Taliansko, Республіка Кіпр, Латвія, Литва, Ліхтенштейн, Люксембург, Мальта, Нідерланди, Німеччина, Норвегія, Poľsko, Португалія, Румунія, Словаччина, Словенія, Угорщина, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чехія, Швейцарія, Швеція.
За кордоном особа може перебувати не більше 90 днів, на кожні 180 днів року.
Безвізовий режим надає право відвідати країну ЄС лише з приватною метою: туризм, відвідування друзів чи родичів, пошук бізнес-партнерів, відвідання семінарів, конференцій.
Безвізовий режим не надає права: на постійне проживання, ведення підприємницької діяльності, працевлаштування, роботу за контрактом.
Для виготовлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон, особа має надати: паспорт громадянина України, картку платника податків (ідентифікаційний код,) а також пред’явити паспорт для виїзду за кордон, якщо він був отриманий раніше, незалежно від того він діючий чи термін його використання закінчився. Пред’явлені документи повинні бути дійсні, відповідати один одному, не мати розбіжностей та непошкоджені.
Паспорт громадянина України для виїзду за кордон виготовляється з народження, незалежно від віку.
Для виготовлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон до 14 річного віку батьки обоє пишуть спільну заяву, пред’являють свої паспорти, свідоцтво про народження дитини, ідентифікаційний код дитини (при наявності).
Пластиковий паспорт громадянина України у вигляді ID-картки видається з 14-річного віку.
Для виготовлення паспорта громадяни України у вигляді ID-карткипластиковий паспорт, необхідно пред’явити:
свідоцтво про народження, ідентифікаційний код, довідку про реєстрацію особи (додаток13) з місцевого органу реєстрації, паспорти батьків.
Паспорти громадян України у вигляді книжечки, в зв’язку з видачею паспортів нового зразка, обов’язковому обміну не підлягають і являються в подальшому дійсними, лише необхідно вклеювати фотографію в 25 a 45 років по віку.
При подальших обмінах паспорта в зв’язку зі зміною прізвища, непридатністю, втратою видається паспорт нового зразка у вигляді ID-карткипластиковий паспорт.
Біометричні паспорти виготовляються тепер тільки Андрушівським РС УДМС України (паспортним столом) v: m. Andrushivka, St. Kyjev, 88.
Телефон для довідок:: 2-11-72.
Розпорядок роботи: Вівторок, Середа, Четвер, П’ятниця з 8.00 Ak chcete 17.00
Субота — s 8.00 Ak chcete 15.45
Без обідньої перерви.

Юрій Мосузенко, завідувач
Novinky Andrušìvŝini


Internetové reklamné UBU

Internetové reklamné UBU
webové stránky 10 od 10 na základe 59 ocenok. 30 polzovatelskih отзывов.