This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Žitomirskaâ kraj
Online preklad

Internetové reklamné UBU
Štatistiky webu
Návštevníci za posledných 24 hodín


Це було свято талантівMinulý piatok hlásené okresný dom kultúry milencov pred publikom, zobrazujúce obsah, bohatý program amatérske piesne a tanečné umenie.
Na koncerte sa zúčastnilo viac ako 60 účastníci. З ними жителі міста і району не раз зустрічалися під час святкових концертів. Як і завжди, цього разу глядачі захоплено аплодували народному аматорському колективу пісні і танцю «Криниченька», який відкрив концерт вокально-хореографічною композицією «Земле моя» і продовжив виконанням українських народних пісень «Ой у полі нивка», «Ой розвивайся, та сухий дубе» та інших.
Не тільки в районі, а й в області та за її межами знають ще один колектив РБКнародний аматорський фольклорний ансамбль «Веселі музики», виступи яких глядачі теж сприйняли із захопленням.
Вдало виступив зразковий дитячий фольклорний ансамбль «Зернятко». Потішили присутніх і «Молодички».
Дружніми оплесками нагородили глядачі вихованців Андрушівської школи мистецтв за танець «Гопак», а також сатиричний дует у складі Сергія Когута і Юрія Палія.
Завершила програму улюблена глядачами «Криниченька». Пісні у виконанні аматорського народного ансамблю пісні і танцю на завжди актуальні темипро любов до рідної України, про її красу і нелегку долю, про кохання зачарували всіх присутніх у залі.
Всі колективи і кожен з учасників зокрема у цьому звітному концерті показали: за рік, Uplynutý čas, у своїй самодіяльній майстерності вони піднялися ще на одну сходинкутаку оцінку поставило їм глядацьке журі.


Internetové reklamné UBU

Internetové reklamné UBU
webové stránky 9 od 10 na základe 90 ocenok. 32 polzovatelskih отзывов.