Žitomirskaâ kraj
Online preklad

Internetové reklamné UBU
Štatistiky webu
Návštevníci za posledných 24 hodín


День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, Героїв Небесної Сотні та учасників АТО15 V februári na pamätný podpísať ìnternacìonalìstam všetky lokálne vojny, Dostaňte sivočolì twin mestá, Spomínam si bojové rutinné, priatelia, з якими пліч-о-пліч відстоювали інтереси Держави в нелегкий час протистоянь між двома найбільшими політичними та економічними системами світу – капіталізму та соціалізму. Перед присутніми виступили учасник війни в Афганістані, кавалер ордена Червоної Зірки Ткачук С.Є. та Красовський Ю.П. До підніжжя пам’ятника були покладені квіти. Урочистою ходою всі направилися в міський парк, де поклали квіти до меморіальної плити, на якій викарбувані імена загиблих в Афганістані земляків.

В приміщенні районного Будинку культури відбувся концерт з нагоди 28-річчя виведення обмеженого контингенту з Афганістану, Deň ctiť hrdinovia sky stovky účastníkov ATO hrdinov "našich dní".
Slová pozval predseda rayon štátnej správy m.. Dudar, голова районної ради С.М. Марценюк, голова районної спілки воїнів-інтернаціоналістів та учасників бойових дій на території інших держав Василь Якович Шикір, голова Андрушівської спілки ветеранів війни та учасників АТО Олександр Богайчук, голова районної ради ветеранів А.Б.Дергай.

За активну громадянську позицію, військово-патріотичне виховання молоді, підтримку ветеранського руху та бійців АТО, розповсюдження бойового досвіду воїни-інтернаціоналісти були нагороджені грамотами районної державної адміністрації та районної ради, ради ветеранів та районної Спілки воїнів-інтернаціоналістів.
Для глядачів звучали музичні твори на військову та патріотичну тематику, які супроводжувались зворушливими фото відеоряду.
День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, Героїв Небесної Сотні та учасників АТО
Hlavný odborník na vzťahy s médiami a verejnosťou na Malinìvska..


Internetové reklamné UBU

Internetové reklamné UBU
webové stránky 9 od 10 na základe 75 ocenok. 28 polzovatelskih отзывов.