This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Žitomirskaâ kraj
Online preklad

Internetové reklamné UBU
Štatistiky webu
Návštevníci za posledných 24 hodín


O plnení uznesenia kabinetu ministrov Ukrajiny 21 Novembra 2007 p. # 1333 "Na kabinetu ministrov Award za špeciálne úspechy mladých ľudí v rozvoji Ukrajiny", budete mať možnosť predkladať k jeho ministerstvo v období až 1 Marca 2017 року пропозицій щодо кандидатів на присудження Премій. Документи кандидатів мають бути оформлені в установленому порядку.
Просимо звернути увагу на те, що Премія присуджується за досягнення 2016 roka (при цьому можуть також враховуватися досягнення кандидата на присудження Премії за попередні роки). Щороку присуджується до 20 Премій у розмірі 50 THS. гривень кожна. Премія не присуджується повторно, а також за досягнення, за які особи відзначені державними нагородами.
Довідкова інформація щодо організаційного забезпечення присудження Премій за телефоном (044) 287-24-57 (відділ регіональної молодіжної політики та підтримки ініціатив молоді департаменту молодіжної політики).

Інформаційна довідка про Премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України

Хто може отримати Премію: Mládeže na 35 rokov
Розмір Премії: 50 THS. гривень кожна, у тому числі податок
За що можна отримати Премію:
За особливі досягнення, що сприяють розвитку молодіжних ініціатив на місцевому рівні, у попередньому році за такими напрямами:
1. правозахисна та політична діяльність, боротьба з корупцією, розвиток місцевого самоврядування та місцевої самоорганізації населення, вирішення питань житлово-комунального господарства;
2. національно-патріотичне виховання громадян, підготовка молоді до захисту незалежності і територіальної цілісності України, розвиток волонтерського руху, сприяння Збройним Силам та іншим утвореним відповідно до законів військовим формуванням та правоохоронним органам спеціального призначення, надання допомоги особам, які беруть або брали участь в антитерористичній операції в Донецькій і Луганській областях;
3. вшанування та надання допомоги учасникам боротьби за незалежність України у XX столітті, жертвам політичних репресій та членам їх сімей, впорядкування військово-меморіальних об’єктів, пов’язаних з боротьбою за незалежність і територіальну цілісність України;
4. впровадження творчих та новітніх ідей у створенні та веденні бізнесу, створення нових робочих місць, освіта та працевлаштування соціальнеуразливих категорій населення, у тому числі осіб з особливими потребами, внутрішньо переміщених осіб тощо;
5. популяризація здорового способу життя;
6. утвердження ролі сім’ї в суспільстві, захист дитинства;
7. культурно-мистецька та наукова діяльність;
8. захист населення, територій, навколишнього природного середовища та майна від надзвичайних ситуацій, охорона навколишнього природного середовища, захист тварин.
Вимоги до кандидата:
1. особистий внесок щодо реалізації громадських ініціатив на місцевому рівні за відповідним напрямом (факти, які свідчать про досягнення кандидата);
2. соціальний результат, досягнутий внаслідок реалізації громадських ініціатив на місцевому рівні;
3. високий рівень залучення молоді до реалізації проектів, кампаній, заходів;
4. реалізовані проекти, кампанії, udalosti;
5. кількість реалізованих проектів, кампаній, заходів.
Нормативно-правова база щодо Премії:
Постанова Кабінету Міністрів України від 21 Novembra 2007 rok žiadne. 1333 «Про Премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України»; наказ Мінмолодьспорту від 18.01.2016 # 1461 «Про затвердження форми пропозиції та критеріїв висунення кандидата на присудження Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України», зареєстровано в Міністерстві юстиції від 12.05.2016 # 710/28840.

Головний спеціаліст з питань звязків із ЗМІ та громадськістю Малинівська О.А.


Internetové reklamné UBU

Internetové reklamné UBU
webové stránky 10 od 10 na základe 73 ocenok. 36 polzovatelskih отзывов.