Žitomirskaâ kraj
Online preklad

Internetové reklamné UBU
Štatistiky webu
Návštevníci za posledných 24 hodín


Uznesenia kabinetu ministrov Ukrajiny 3 Novembra 2010 rok žiadne. 996 "Zabezpečuje účasť verejnosti pri formulovaní a vykonávaní štátnej politiky schválila nové konanie o konzultáciách s verejnosťou o formulovaní a implementovaní verejných politík, а також нове типове положення про громадську раду при органах виконавчої влади.
Громадські ради утворюються для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.
Членами громадської ради можуть бути представники громадських, релігійних, charitatívne organizácie, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації, інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства.
Ініціативна група запрошує усі зацікавлені інститути громадянського суспільства Андрушівського району до участі в створенні нової громадської ради.
Для цього необхідно:
1. Подати до 26 Januára 2013 року до ініціативної групи заяву у довільній формі, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.
Документи надавати у паперовому та електронному вигляді за адресою:
13400, m. Andrushivka, Leninovom námestí, 1 Ak chcete. # 31 (s 8.00 Ak chcete 17.00)
До заяви у обов’язковому порядку додаються:
рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);
біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;
копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;
інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років (обсяг – до 1 сторінки аркушу формату А 4).
2.Прийом заяв для участі в проведенні установчих зборів та доданих до них документів завершується 26 Januára 2013 roka.
Montáže pre vznik nového člena Rady verejné okresu štátnej správy plánuje stráviť 4 Februára 2013 , v 16.00 na zasadnutiach Rady okresu (більш детальна інформація про час і місце проведення буде повідомлено додатково).
Під час проведення установчих зборів з числа їх учасників буде обрано склад та керівництво громадської ради при районній державній адміністрації та розглянуто основні напрямки роботи нової громадської ради.
Otázky telefonicky: 2-16-01
Ініціативна група з підготовки та проведення установчих зборів для формування нового складу громадської ради при райдержадміністрації є відкритою для всіх інститутів громадянського суспільства.
Сподіваємося на Вашу активну участь та конструктивну співпрацю!

Ініціативна група з підготовки та проведення
установчих зборів для формування нового
складу громадської ради при
Štátna administratíva


Internetové reklamné UBU

Internetové reklamné UBU
webové stránky 10 od 10 na základe 92 ocenok. 33 polzovatelskih отзывов.