Žitomirskaâ kraj
Online preklad

Internetové reklamné UBU
Štatistiky webu
Návštevníci za posledných 24 hodín


Opravári česť a milosti plniť úlohy na ochranu integrity a suverenity Ukrajiny v oblasti viesť protiteroristické operácie na území mesta Doneck a Luhansk oblasť, svedomite účtovné služby body stálej dislokácie. Mnohé z nich sú udelené štátom Awards, відомчими нагородами Міністерства оборони України та Збройних Сил України.
Переважна більшість з них розуміє значимість та важливість завдань, які стоять перед Збройними Силами України, необхідність підтримання високого звання захисника Вітчизни.
Дуже прикро визнавати, що поміж військовослужбовців Збройних Сил України є такі, які не розуміють тієї відповідальності, яку покладає на них держава у ці буремні для нашої країни часи, у той час, вони повинні, навпаки, бути прикладом бездоганного та самовідданого служіння Батьківщині, бути охоронцями України, стояти на варті справедливості та честі.
На даний час поширеними є випадки самовільного залишення військових частин або місць служби військовослужбовцями. Нажаль до числа цих військовослужбовців входять і уродженці Житомирщини.
Військова служба правопорядку у Збройних Силах України, є спеціальним правоохоронним формуванням у складі Збройних Сил України, яким постійно вживаються заходи щодо розшуку та повернення до військових частин військовослужбовців, які самовільної залишили.
Однак підтримання високого авторитету Збройних Сил України, дисципліни і правопорядку в її рядах – справа не лише Військової служби правопорядку, а й всього суспільства. І для вирішення проблеми повернення військовослужбовців до військових частин мають докладати зусилля усі органи влади.

Hlavný odborník na vzťahy s médiami a verejnosťou na Malinìvska..


Internetové reklamné UBU

Internetové reklamné UBU
webové stránky 9 od 10 na základe 65 ocenok. 36 polzovatelskih отзывов.