Žitomirskaâ kraj
Online preklad

Internetové reklamné UBU
Štatistiky webu
Návštevníci za posledných 24 hodín


Інтернет провайдер Mixnet провів в Андрушівці розіграш призівDeň nezávislosti dal veľa pozitívnych emócií a obyvatelia Andrušìvki, a zamestnanci Mixnet!

Toto je deň, ako som sľúbil, medzi nových predplatiteľov, ktorí sa zúčastnili na akcii «Priateľské Duet» Tam boli vypracované 5 пар Wi-Fi роутерів і два смартфони Xiaomi 4A.

Всього у розіграші взяло учать 60 абонентів, а з подарунками та посмішками на обличчях залишилось 12 переможців!

Розіграш відбувся в Андрушівці. За прозорістю розіграшу спостерігали також депутати Андрушівської районної РадиВіктор Костик та Людмила Ананченко, а почесне право обирати переможців дісталось юній україночціАнгелінці Комарчук.

Серед переможців, що отримали Wi-Fi роутери: Віктор Казмірчук та Леся Пилипчук, Володимир Дяченко та Вадим Балюк, Янковський Руслан та Янковська Інна; Постернак Сергій та Стовбун Лідія; Проценко Петро та Горкун Валентин. Головні ж призисмартфони дістались Тушак Ірині та Боримському Анатолію.

Команда Mixnet рада знаоймству зі славним містом Андрушівка та сподівається на довготривалу і приємну дружбу! Ми щиро вітаємо переможців!

Попереду нас ще чекають цікаві акції та пропозиції!
Інтернет провайдер Mixnet провів в Андрушівці розіграш призівІнтернет провайдер Mixnet провів в Андрушівці розіграш призівІнтернет провайдер Mixnet провів в Андрушівці розіграш призівІнтернет провайдер Mixnet провів в Андрушівці розіграш призівІнтернет провайдер Mixnet провів в Андрушівці розіграш призів


Internetové reklamné UBU

Internetové reklamné UBU
webové stránky 8 od 10 na základe 49 ocenok. 21 polzovatelskih отзывов.