Žitomirskaâ kraj
Online preklad

Internetové reklamné UBU
Štatistiky webu
Návštevníci za posledných 24 hodín


Dlhú dobu dediny sa volala pralese. Jeho obyvatelia talk, Prvý osadníci boli pracovníci. A žil každý seba zale, najmi šiel najmatis.

Одного разу зупинився в селі подорожній дід Тарас. Добрим і мудрим був і відразу привернув до себе увагу розумними і мудрими словами. Дід Тарас побачив, що жителі Слобідки не дружні, живуть кожен сам по собі. Став закликати до згуртованості.

Люди послухали діда Тараса і почали допомагати один одному: разом і свята святкували, полювати в ліс разом ходили. Знали тепер, що гуртвелика сила, якій не страшні ніякі труднощі.

І коли Слобідка збільшилась, розрослась, люди вирішили село назвати Тарасівкою в честь людини, яка здружила їх. Відшуміли в безвість віки, але назва села залишилася староюТарасівка.

Село Тарасівка розташоване за 9 км від районного центру та за 13 км від залізничної станції Яроповичі.

Ak chcete 1923 року село Тарасівка входило до складу Ходорківської волості Сквирського повіту. В середині XIX ст. село належало до володінь пана Антона Алоїзовича Прушинського.

В другій половині XIX ст. частину землі придбав Олександр Терещенко. V 1864 p. в селі проживало 120 obyvatelia. А в 2001-му — 92 obyvatelia, z nich 46 чоловіків і 46 жінок.

Радянська влада в селі встановлена в січні 1918 roka. V obci. Тарасівка був організований колгосп ім. Кірова в 1930 rok. В склад колгоспу входило 48 господарств, а членів колгоспу було 96 muž.

Землі він мав 364 HA, в тому числі ріллі — 320 HA, сіножатей 34 га й інших угідь- 10 HA. Першим головою когоспу ім Кірова в післявоєнний період (V 1944 r.) був обраний Пашинський Олександр Олександрович.

З часом, V 1950 rok, колгосп ім. Кірова був об’єднаний із зарубинецьким колгоспом ім.Молотова і був названий ім. Молотова.

Jurij Andriychuk,Miestna História.. Gorodkivka, Andrušìvskogo-, Región Zhytomyr.


Internetové reklamné UBU

Internetové reklamné UBU
webové stránky 8 od 10 na základe 71 ocenok. 27 polzovatelskih отзывов.